Суниця Даренка: відгуки про сорт, фото, опис, народні рецепти підживлень, відеоСуниця «Даренка» дуже раннього терміну дозрівання Суниця садова є однією з найбільш популярних і затребуваних ягідних культур у нашій країні. Полуниця, або садова суниця, сорту «Даренка» дуже раннього терміну дозрівання, отримана вітчизняними селекціонерами і відмінно пристосована до грунтово-кліматичних умов Росії. Оригінатором сорту стала Свердловська селекційна станція садівництва ВСТИСП.

Характеристика та ботанічний опис

Сорт садової суниці «Даренка» має неремонтантные, прямостоячі кущі середніх розмірів. Вуса середні по товщині, блідо-червоні. Листя великих розмірів, світло-зеленого кольору, зі слабкими показниками зморшкуватості, трохи увігнуті, опушені і досить тьмяні. Черешкова частина листя середніх розмірів, з середніми показниками опушення.

Цвітіння обоеполое, білими квітками, розташованими вище листочків. Суцвіття компактні і малоквіткові. Ягоди мають досить великі розміри. Характеризуються правильної тупоконічної формою з наявністю шийки. Поверхня і м’якоть повністю стиглої ягоди темно-червоного кольору, з кисло-солодким смаком і добре вираженим ароматом. В умовах дотримання агротехніки і за сприятливих грунтово-кліматичних умовах в регіоні культивування середня маса товарної ягоди становить 8,4-6,5 р.

Цвітіння у суниці «Даренка» обоеполое, білими квітками, розташованими вище листочківЦвітіння у суниці «Даренка» обоеполое, білими квітками, розташованими вище листочків

За результатами дегустації сорт отримав оцінку в 4,4 бала. Показники середньої врожайності досягають 107-109 ц/га. Опис сорту, дане оригінатором, передбачає цілком прийнятну для культивування у більшості регіонів нашої країни зимостійкість.

Народні рецепти підживлень

Полуниця є не тільки смачною і ароматною ягодою, але і вельми популярною дачної культурою, що вирощується в умовах присадибного садівництва нашої країни практично повсюдно.

Сорт «Даренка» характеризується як досить невибагливий. Однак висока продуктивність передбачає не тільки наявність высокоплодородного грунту, але і проведення систематичних підживлення ягідних насаджень. Широко популярний в останні роки органічне землеробство з метою отримання максимально екологічного врожаю базується на мінімальному використанні добрив хімічного характеру.

Полуниця: вибір сорту (відео)

Проте, на думку більшості садівників, сорт досить непримітний і практично не відрізняється від більшості інших сортів популярної ягідної культури. Тому відгуки садівників і дачників з різних регіонів Росії про полуниці «Даренка» вельми суперечливі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*