Полуниця Спокуса f1: опис сорту, особливості вирощування, правила посадки, фото, відгуки, відеоПолуниця «Спокуса f1» є одним з кращих сортів Ремонтантна та крупноплідна полуниця «Спокуса f1» є одним з кращих сортів, оптимально пристосованих для культивування на присадибних і садово-городніх ділянках. Ранньостиглий і великоплідний італійський сорт можна вирощувати не тільки на грядах відкритого грунту, але і в тепличних конструкціях, а також у парниках.

Опис сорту

Полуниця «Спокуса f1» утворює компактні кущі з листям темно-зеленого кольору. Ягоди конусовидної форми, темно-червоного кольору, з поверхневим блиском, транспортабельні. Розетки, що відносяться до першого порядку, зацвітають ще до стадії вкорінення, тому даний сорт прекрасно зарекомендував себе при вирощуванні в якості ампельної рослини.

Суниця «Спокуса f1» плодоносить починаючи з середини травня і аж до значних заморозківСуниця «Спокуса f1» плодоносить починаючи з середини травня і аж до значних заморозків

Для сорту характерні підвищена зимостійкість і врожайність. Гібридна форма унікальна по набору якісних характеристик. Ампельна садова суниця плодоносить починаючи з середини травня і аж до значних заморозків. Опис сорту передбачає поєднання великоплідністю та ремонтантній. Середня вага товарної ягоди становить 20-35 р. Кожне доросле ягідна рослина утворює не менше двадцяти квітконосів.

Оцінка смакових якостей, за відгуками споживачів ягідної продукції і відповідно до дегустаційної шкалою, становить 4,8 бала. Збір ягід здійснюється в міру визрівання. впродовж сезону збір проводиться в кілька прийомів. При вирощуванні в якості ампельної культури рослини розміщують в підвісних кашпо, а розетки по мірі формування звисають, надаючи композиції декоративність.

Сорти і різновиди полуниці (відео)

Багато садівники-любителі з величезним задоволенням вирощують цей новий сорт полуниці в квіткових ящиках або в якості культури горщика, розміщуючи рослини на балконах або терасах. Сорт дуже перспективний і при дотриманні технології вирощування дозволяє добитися відмінних результатів і високої врожайності.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*