Маранта триколірна (молитовне рослина): фото, опис, догляд в домашніх умовах, розмноження, хвороби і шкідники, відеоУ домашніх умовах найбільш часто вирощується маранта триколірна Маранта (Maranta) відноситься до роду рослин з сімейства Марантовие. Рослина виростає в тропічній зоні Америки. У природному середовищі відомо більше чотирьохсот різновидів, які ростуть на заболочених місцевостях. В домашніх умовах найбільш часто вирощується Маранта триколірна, або молитовне рослина.

Ботанічний опис маранти триколірної

Декоративне чагарникова рослина володіє відносно невеликими овальними листками, які мають дуже незвичайне забарвлення. Центральна частина листової пластини забарвлена в темно-зелений колір. Краї листя мають більш світлим, привабливим відтінком. Від центральної частини листової пластини розходяться світлого фарбування, добре помітні смуги. Всі прожилки листя характеризуються темно-червоним, ближче до бордового тоном, кольором.

Маранту триколірну прийнято вважати найбільш декоративної і невибагливою, що дозволяє здійснювати її вирощування навіть квітникарям-новачкамМаранту триколірну прийнято вважати найбільш декоративної і невибагливою, що дозволяє здійснювати її вирощування навіть квітникарям-новачкам

Цю популярну і затребувану в умовах кімнатного квітникарства різновид маранти прийнято вважати найбільш декоративної і невибагливою, що дозволяє здійснювати її вирощування навіть квітникарям-новачкам. При вирощуванні вдома декоративної культури потрібно грамотний догляд, що дозволить отримати цвітіння рослини. Квітки збираються в колоски. Вони досить непоказні і маленького розміру. Період цвітіння триває з останньої декади весни і практично до останніх літніх днів.

Маранта триколірна: посадка і догляд (відео)

Важливо відзначити, що маранта триколірна називається молитовним рослиною завдяки листі, яка незвично реагує на світлове вплив. Недостатнє освітлення часто провокує вертикальне розташування листя, а достатнє освітлення викликає горизонтальне розташування, в результаті чого розетка розкривається. У вечірні години листя опускається, а вранці розгортається. Крім усього іншого, помічено, що маранта цього виду здатна рятувати своїх власників від депресивного стану, а також дуже активно гасить прояви агресії і може послужити відмінним захистом від сварок і скандалів в будинку.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*