Абрикос Успіх: опис сорту, захист від шкідників, відео, відгуки садівників, фотоСорт абрикоса «Успіх» відноситься до категорії морозостійких Сорт абрикоса «Успіх» був виведений в результаті робіт з перезапиленню трьох високоврожайних і дуже стійких різновидів, що позитивно позначилося на його характеристиках. Запилення західноєвропейського сорту «Люизе» здійснювалося пильцової сумішшю сорту «Товариш» і абрикоса «Кращий мічурінський».

Селекційна форма абрикоса під назвою «Успіх» відноситься до категорії морозостійких. Найчастіше даний сорт прищеплюється на підщепи з аличі та сливи, що дозволяє отримати плодові рослини з високими показниками морозостійкості. Квіткові бруньки здатні зберігатися навіть при тривалому зниженні температури.

Опис і особливості сорту

Абрикос під назвою «Успіх» середнього зросту, з незначно розгалуженою кроною. Плоди досягають маси 30-32 г і характеризуються жовто-помаранчевим привабливим забарвленням і наявністю червоного точкового засмаги на стадії повного визрівання.

Стигла м’якоть плодів цього сорту кисло-солодкого смаку, дуже соковита і ніжна. Смакові якості плодів високі. Кісточка в плодах маленького розміру, досить добре відділяється від м’якоті стиглої.

Сорт «Успіх» відноситься до категорії частково самоопыляющихся. Середні показники врожайності при дотриманні технології вирощування становлять близько 33-35 кг з кожного дорослого плодового дерева. Визрівання абрикосів при культивуванні в присадибній садівництві середньої смуги Росії припадає на другу половину серпня.

Як вибрати саджанець абрикоса (відео)

Високо оцінюються плоди товарного виду з янтарно-жовтою, соковитою, солодкою з незначною кислинкою м’якоттю. Дерева середньої сили росту, відрізняються слабким розгалуженням, що дуже зручно для вирощування плодової культури на маленьких садових і присадибних ділянках. Сорт маловимогливий до грунтових умов, але дачниками помічено, що найкраще цей абрикос росте і плодоносить на добре аерованих грунтах, що містять в достатньому обсязі вапно. До незначних недоліків абрикоса сорту «Успіх» можна віднести генетично закладену часткову самоплідність. Проте посадка на ділянці навіть одного абрикосового рослини іншого сорту усуває цей невеликий мінус, дозволяючи отримувати гідні щорічні врожаї смачних плодів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*