Як і коли пікірувати лобелію після сходів у домашніх умовах: технологія, фото, відеоТонкощі вирощування лобелії не знайомі початківцям садівникам Ті, хто вперше вирішив самостійно виростити з насіння ці ніжні і зворушливі квіточки, не завжди точно знають, коли пікірувати лобелію після сходів. Та й тонкощі вирощування цієї прикраси будь альпійської гірки, балкона або вікна не знайомі початківцям садівникам.

Різноманіття лобелій

У природі існує близько 400 видів однорічних і багаторічних трав’янистих рослин, чагарників, напівчагарників і навіть дерев цього роду. Культивованих в садівництві — близько 20 видів.

Є чудові, рясно і тривало квітучі ампельні рослини. Вони чудово виглядає в підвісних кашпо під дахами будинків, альтанок, веранд. лобелію використовують для створення квіткових бордюрів або стінок. Адже це трав’яниста рослина з дрібненькими рясними білими, рожевими, бузковими, синіми, яскраво-синіми, малиновими, буряковими квіточками, можуть створити щільний і яскравий килимок. Він буде зберігати свою привабливість до осені.

Хоча лобелія, що росте в тропічних широтах, є многолетником, в наших досить холодних широтах, її вирощують з насіння як однорічна рослина.

Лобелію використовують для прикраси дачних ділянокЛобелію використовують для прикраси дачних ділянок

Вирощування з насіння лобелії

На пакетиках з насінням цих квітів, зазвичай пишуть, що сіяти їх треба в кінці лютого. Але, як стверджують досвідчені квітникарі, найкраще висівати насіння на розсаду в кінці березня, коли для сходів буде достатньо природного освітлення. Крім того, посеянная в більш пізні терміни розсада, не так схильна до захворювання «чорної ніжки».

Для вирощування розсади лобелії, найкращою ємністю буде неглибокий контейнер з хорошим дренажем. За добу до посіву приготований субстрат для посіву потрібно злегка утрамбувати і полити.

Оскільки ця квіточка має крихітні насіння, потрібно сіяти їх так, щоб сходи були не загущене. Для цього можна висипати зернятка через згорнутий з паперу кульок, не сильно нахиляючи його, вибивати насіння легким постукуванням по кулечку.

Як виростити лобелію (відео)

Висадку розсади в грунт, а вірніше, її перевалку, проводять наприкінці травня — початку червня, коли повністю минула загроза нічних заморозків. При правильному влажностном режимі, можна виростити відмінну розсаду, яка дасть дивовижні рослини. Їх трепетні квіточки, до морозів будуть прикрашати ваш сад або на балкон.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*