Суниця Элиане: опис, терміни та правила посадки, відгуки, захист від хвороб і шкідників, відео, фотоСуниця «Элиане» є одним з нових і перспективних сортів Великоплідна рання суниця «Элиане» є одним із нових та перспективних для присадибного садівництва сортів полуниці від голландських селекціонерів. Сорт був виведений в 1998 році. Він оптимально підходить для культивування в умовах континентального клімату.

Характеристика сорту

Самоопыляющийся сорт «Элиане» характеризується дуже високим відсотком товарного врожаю відмінної якості. Рослини плодоносять з кінця травня по початок липня. Ягоди визрівають дуже дружно, мають досить великі розміри, масу від 20 до 90 г, мають конічною формою і блискуче-червоним фарбуванням. М’якоть щільна, яскраво-червоного кольору.

Полуниця дуже смачна, з яскравим суничним ароматом. З кожного полуничного кущика можна отримати 0,5-2,0 кг стиглої красивою ягоди. Зібраний урожай володіє високими показниками лежкості: ягоди досить довго можуть зберігатися в холодильнику.

Сорт володіє відмінною зимостійкістю, несприйнятливий до ураження борошнистою росою та помірно стійкий до вірусних хвороб.

Самоопыляющийся сорт «Элиане» характеризується дуже високим відсотком товарного врожаю відмінної якостіСамоопыляющийся сорт «Элиане» характеризується дуже високим відсотком товарного врожаю відмінної якості

Вимоги до посадки

Суниця садова «Элиане» непогано росте на будь-якому типі грунту, але показники врожайності варіюються залежно від рівня родючості. Краще всього вирощувати полуницю цього сорту на ділянках з легким і середнім за механічним складом грунтом. Найкращі ґрунти для суниці садової – суглинні і супіщані, слабокислі. Рівень кислотності грунту повинен бути в межах 5,0-6,5 pH.

Ділянка під посадку садової суниці повинен пройти глибоку перекопування. На кожен 1 м² потрібно внести близько 5-6 кг органічних добрив, а також приблизно 30-35 г мінеральних добрив. Після того, як підготовлений грунт осяде, здійснюється розмітка рядів для полуниці. Відстань між рядами повинна бути приблизно 50-60 см, а між рослинами не менше 25-30 див. Така схема посадки садової суниці виключає загущенность рослин і полегшує проведення догляду.

Сорти і різновиди полуниці (відео)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*