Шпалери під фарбування



Демократична цінова політика, широкий вибір фактур і забарвлень – все це лише мала частина переваг, якими володіють шпалери під фарбування в інтер’єрі. Такі шпалери дозволяють за короткий термін відновити інтер’єр без особливих клопотів.

Три види шпалер під фарбування

Структурні шпалери – ідеальне рішення для стін в інтер’єрі. Візуально вони схожі з тим ефектом, яким володіє декоративна штукатурка. Але процес обклеювання стін не вимагає спеціальних навичок і умінь, досить простий і швидкий. Приступати до фарбування поверхні, як правило, можна вже через добу.

Сьогодні у продажу можна знайти шпалери під фарбування з рельєфними візерунками, цікавим малюнком і фактурою. Головна відмінність – це основа шпалер. Вона може бути трьох видів.

1. Паперова. Обклеювати стіни і стелі такими шпалерами дуже легко, так як не має значення початковий стан декоруємої поверхні. Чіткий малюнок або рельєф забезпечує шар стружки, який розташовується між основою і верхнім вологостійким покриттям шпалер. Фарбування поверхні можна проводити вже через добу після обклеювання стін. Щоб створити затишну атмосферу, можна вибрати рослинні мотиви, які внесуть в інтер’єр гармонію. Під стать насиченому лимонного кольору і фактура шпалер.

Шпалери під фарбування

Яскраві кола символізують нескінченність, плавно переплітаючись між собою.

2. Флізелінова основа. Практичне і довговічне полотно за рахунок рельєфу і фактури відмінно приховує нерівності і дрібні недоліки стін. До того ж воно допомагає запобігти появі тріщин. Під час обклеювання стін необхідно ретельно стежити за тим, щоб не здерти або НЕ порізати верхній вініловий шар шпалер, який забезпечує фактуру і рельєф полотна.

Бамбукові шпалери прекрасно комбінуються між собою. Щоб створити цікаве поєднання досить в єдиному просторі об’єднати великий і дрібний малюнок.

Шпалери під фарбування

Дивовижні фактури навіть у єдиному кольорі прекрасно помітні, незалежно від того, обраний спокійний або насичений відтінок.

Шпалери під фарбування

Ще один вдалий дизайнерський прийом – наявність декоративної розділової смуги. У деяких випадках вона виступає кордоном між двома кольорами, в які забарвлюють верхню і нижню частину стіни.

Шпалери під фарбування

Також вона може зливатися в єдине ціле, якщо пофарбувати всю поверхню одним кольором.

Шпалери під фарбування

3. Склообої – найсучасніший варіант серед шпалер під фарбування. Вони гармонійно доповнюють інтер’єр вітальні, прекрасно вписуються в обстановку передпокої або спальні, виглядають стильно і оригінально завдяки дрібній фактурі.

Шпалери під фарбування

Різноманітні малюнки на поверхні стін утворюють найтонші нитки скловолокна, які відрізняються надзвичайною практичністю. Склошпалери надзвичайно прості в догляді і можуть бути пофарбовані абсолютно будь-яким барвником.

Шпалери під фарбування: в вітальні

Текстуровані шпалери не тільки на фото, але і в реальності виглядають вишукано і цікаво. У тандемі з фарбуванням стін в два кольори невеликі квадрати задають тон інтер’єру вітальні в сучасному стилі.

Шпалери під фарбування

Шпалери під фарбування відкривають дивовижні горизонти для прояву творчого потенціалу і втілення сміливих і креативних ідей. Наприклад, інтер’єр невеликої вітальні в класичному стилі виразно виграє від того, що стіни приміщення обклеєні шпалерами.

Шпалери під фарбування

Обсяг приміщення надає оригінальне фарбування. Спочатку була нанесена бежева фарба, поверх якої іскриться блакитний колір.

Рослинні мотиви шпалер під фарбування підкреслюють лаконічний стиль вітальні, додають в простір фактуру і зберігають вишукану кольорову палітру кімнати.

Шпалери під фарбування

Тонкий візерунок шпалер під фарбування ледь помітний, але його присутність додає шарму і елегантність ніжному оливковій кольором, який був обраний в якості головного колірного акценту.

Шпалери під фарбування

В передпокої

Шпалери під фарбування в передпокої – ідеальне рішення, що дозволяє не тільки створити привабливий дизайн приміщення, але і володіє практичністю. Незважаючи на те що нижня частина стіни пофарбована в білий колір, будь-які забруднення легко видаляються за допомогою вологої ганчірки.

Шпалери під фарбування

Помітний малюнок шпалер задає тон інтер’єру, розставляючи правильні акценти на дивовижний декор і витончену меблі.

Шпалери під фарбування

Антикварний стілець для фортепіано з темного дерева виглядає особливо виграшно на тлі світлих стін, родзинкою яких є гарна текстура.

Меблі, з історією, в парі з сучасним світильником виглядає особливо розкішно.

Шпалери під фарбування

Шпалери під фарбування – це необов’язково єдиний малюнок, який домінує в усьому інтер’єрі. Оригінально виглядає комбінація полотен з різною фактурою, забарвлених в різні кольори.

Шпалери під фарбування

Соло або комбінація

Шпалери під фарбування можуть привертати увагу запам’ятовується і оригінальним малюнком

Шпалери під фарбування

або яскравими квітами, які використовують для створення динамічного і сучасного інтер’єру.

Шпалери під фарбування

Шпалери під фарбування

Другий не менш цікавий спосіб використання шпалер – комбінація шпалер різних фактур і кольорів для фарбування стін вгорі і внизу.

Розкішно і вишукано виглядають шпалери з ледь помітною текстурою вгорі і класичним малюнком, що прикрашає нижню частину стіни.

Шпалери під фарбування

Більш спокійний варіант – шпалери-компаньйони, пофарбовані в теплі відтінки єдиної колірної гами з декоративною розділювальною смугою в тон нижній половині стіни.

Шпалери під фарбування

Інформація на замітку: лазерна рулетка, лазерний рівень.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*