Комплексний ремонт квартири “під ключ”: особливості та нюанси

ремонт квартири


Замислюючись над проведенням комплексного ремонту квартири “під ключ”, необхідно подбати про підготовчі роботи: розробити дизайн інтер’єру, подумати про закупівлю та доставку будівельних матеріалів, врахувати особливості ремонтного процесу.

Особливості комплексного ремонту квартири «під ключ»

Коли планується комплексний ремонт квартири “під ключ”, то багатьох у першу чергу хвилюють ціни на ремонтні роботи, абсолютно забуваючи, що існує безліч інших нюансів, на які слід звертати увагу. Тому варто одразу звернутись до відповідальної будівельної компанії, як то Прайд Буд, щоб фахівці подбали про всі деталі майбутнього ремонту.

Розробка дизайн інтер’єру

Щоб будівельна бригада змогла приступити до ремонту квартири або приватного будинку, необхідно мати готовий дизайн інтер’єру. Це може бути професійна технологія або самостійні нариси, які дозволять бригадиру зрозуміти суть необхідних ремонтних робіт.

Розробка дизайну інтер’єру – це окрема послуга, яка оплачується додатково. Замовляючи його у професійного дизайнера, ви вирішуєте одразу кілька питань:

  • визначається зі стилем оформлення кімнат;
  • вирішуєте моменти з облаштуванням інженерних комунікацій (сантехніки, електрики, вентиляції);
  • отримуєте кошторис на оздоблювальні матеріали.

Закупівля та доставка будівельних матеріалів

Питання закупівлі та доставки будівельних матеріалів необхідно вирішувати ще до початку робочого процесу. Цим можете зайнятися особисто ви, якщо у вас є багато вільного часу, тому що при ремонті постійно потрібно підвозити ті чи інші матеріали.Оптимальним варіантом буде, якщо цим займеться бригадир. Завдяки такому кроці штукатурні роботи, укладання плитки або навіть поклейка шпалер виконуватиметься значно швидше.

Однак і тут є своє «підводне каміння». Наприклад, деякі будівельні компанії намагаються пропонувати вигідні ціни на роботи, суттєво завищуючи при цьому вартість матеріалів. Тому уважно вивчайте не лише кошторис на ремонтні роботи, а й намагайтеся порівнювати ціни на штукатурки, цементні суміші та інші матеріали.

Особливості ремонтного процесу

Коли всі підготовчі роботи було вирішено, настав час приступати до ремонтного процесу. Якщо ви плануєте здавати квартиру в оренду, то можна все звалити на плечі бригадира, тому що особливих причіпок зазвичай не буває.

Ваша безпосередня участь може бути потрібна, якщо ремонт квартири ви робите для себе. Можливо, ви виявите бажання внести невеликі корективи в обробку, наприклад, замість нудного фарбування стін віддасте перевагу більш витонченій та практичній декоративній штукатурці.

У будь-якому випадку ремонт квартири – це складний і трудомісткий процес, який вимагає кваліфікованого підходу від самого початку. Тому, обираючи будівельну бригаду, ретельно вивчайте всі умови співпраці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*