Що таке Спіруліна і чому вона важлива для нашого організмуМода на правильне харчування набирає обертів, вербуючи в свої ряди все нових і нових прихильників, які тоннами скуповують корисні продукти, живильні речовини і харчові добавки. Але далеко не всі знають в чому ж полягає їхня справжня цінність і корисність для організму.

Сьогодні мова піде про такий широко розрекламований речовині, як спіруліна, а саме чому рішення спіруліна золота купити варте якнайшвидшого виконання.

Отже, що ж це таке і з чим його їдять? Спіруліна – це цианобактерії синьо-зелених водоростей, перша згадка про користь яких відноситься ще до 16 століття. Це озерні водорості, які ростуть тільки в прісній воді.

Офіційні дослідження корисних властивостей рослини почалися тільки в 80-і роки минулого століття і призвели до справжнього фурору. З’ясувалося, що регулярне вживання спіруліни в їжу активізує імунну систему людини, допомагаючи йому боротися з інфекціями і вірусами. Крім того, синьо-зелені водорості благотворно впливають на серцево-судинну систему і здатні боротися з раковими клітинами.

Спіруліна містить велику кількість рослинного білка і сприяє очищенню організму. Завдяки цьому факту, вона застосовується як корисна добавка під час різних дієт і детокс програм.

Синьо-зелені водорості можуть без побоювання використовуватися під час вагітності. Справа в тому, що в їх складі міститься велика кількість фолієвої кислоти, що благотворно впливає на розвиток плода і здоров’я майбутньої мами.

Засіб корисний для дітей шкільного віку, адже він сприяє підвищенню концентрації та скорочення стомлюваності. З осінньо-зимової період спіруліна допоможе дітям подолати всі сезонні захворювання.

Мало хто знає, що крім застосування в їжу, водорість активно використовується в косметологічних масках, шампунях і сумішах для обгортання. Вона стимулює обмінні процеси в епідермісі, роблячи його більш пружним. Маска для волосся на базі спіруліни, змішаної з сирим яйцем і декількома краплями лимонного соку чудово відновлює ослаблене, фарбоване волосся.

Єдине обмеження для прийому і зовнішнього використання водорості – індивідуальна непереносимість у вигляді алергічної реакції. Крім того, з обережністю слід застосовувати спіруліну при хворобах щитовидної залози, шлунка і кишечника. До початку використання в таких випадках рекомендується консультація з лікарем, щоб уникнути можливих побічних ефектів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*