Чому варто переїхати в котеджне селище Золоче

котеджне селище Золоче


Із Заходу до нас прийшла мода на котеджні містечка. Сьогодні таких повно в передмістях Києва – це сучасні поселення з презентабельними будиночками і якісною інфраструктурою. Проживаючи тут, ви не будете відчувати себе відірваним від цивілізації. Будь-яке котеджне селище – це повноцінне місто в мініатюрі.

Звичайно, кожен такий об’єкт влаштований по-різному. Наприклад, на території котеджного містечка “Золоче” є свій магазин і дитячий садок, школа, мовний табір, автомийка. Крім того, його прикрашають численні парки, пляжі та скверики. Не забули забудовники і про дітей – для них тут організовані спортивні майданчики, бігові доріжки та ігрові зони.

У пошуку відповідного будинку

Вам сподобалося “Золоче” і ви б хотіли оселитися тут? Тоді переходьте на портал zoloche.ua – з його допомогою сьогодні ведеться продаж будинків і котеджів у цьому містечку. У віртуальних каталогах на ресурсі ви знайдете масу цікавих пропозицій. Зверніть увагу, що тут дуже зручно проводити моніторинг нерухомості, адже до кожного оголошення обов’язково наводиться докладний опис. З нього ви можете дізнатися про загальні характеристики котеджу (метраж, розташування, кількість поверхів і кімнат), а також з’ясувати детально все про його внутрішнє облаштування.Усі оголошення обов’язково супроводжуються фотографіями. Вони дозволять вам оцінити зовнішній і внутрішній стан будиночків. Вас зацікавила одна з пропозицій? Тоді не зволікайте і зв’яжіться з відділом продажів – фахівці нададуть вам більше інформації про котедж або організують його огляд.

Рів’єра по-київськи

Серед пропозицій на сайті zoloche.ua ви знайдете оголошення про продаж плавучих будинків. Про що йде мова? Щодо котеджів, які зведені просто на воді – у “Золочі” є власне мальовниче озеро, яке й було задіяне забудовниками. Тепер у котеджному селищі є власна “Рів’єра”. Не потрібно пояснювати, наскільки приголомшливий відкривається вид із вікон плавучих будинків.

Що можна сказати про внутрішнє облаштування таких нестандартних котеджів? За рівнем комфорту вони не поступаються звичайним будівлям. У них є всі необхідні для життя комунікації. Що стосується кімнат та їхнього оснащення, то все залежить від обраного вами об’єкта.

Що в підсумку

З кожним роком котеджні селища стають дедалі популярнішими в українців, адже жити в них комфортно і престижно. До того ж ви не втрачаєте зв’язок з містом – продумана транспортна розв’язка дозволить вам у найкоротший термін потрапити до Києва.