Ремонтантна суниця Остара: опис та фото садової суниці, відгуки, відеоПолуниця Остара — це ще одна чудова ремонтантна різновид ягоди Полуниці Остара — це ще одна чудова ремонтантна різновид ягоди. Сьогодні, напевно, немає ні одного присадибної ділянки, де не вирощувалася полуниця, або суниця садова.

Чому перевага віддається саме ремонтантної? Ремонтантна суниця і відносяться до неї окремі сорти дозволяють збирати за один сезон кілька врожаїв. Одним з представників такого типу рослин є і суниця садова Остара.

Опис сорту

Опис полуниці Остара слід почати з походження самого сорту даного садового рослини. Суниця садова цього виду відрізняється від інших особливою надійністю в процесі її культивування. Сорт садової суниці Остара був виведений вченими-селекціонерами в Голландії у другій половині 20 століття.

Перший урожай суниця садова цього виду може дати вже приблизно в першій половині червня. Повторно плодоносити кущі Остары стануть вже ближче до середини липня і майже до самого кінця жовтня. Але це можливо в теплих кліматичних умовах. Таким чином, практично безперервне цвітіння і процес зав’язування нових плодів суниці дозволяють досить довгий час ласувати її ягодами, поки не вдарять перші приморозки.

Перший урожай суниця садова сорти Остара може дати вже приблизно в першій половині червняПерший урожай суниця садова сорти Остара може дати вже приблизно в першій половині червня

Абревіатура НСД, що стосується даного сорти садової суниці, говорить про те, що Остара належить до числа сортів нейтрального світлового дня.

Дана різновид садового ласощі формує плоди не тільки на материнських кущах рослини. Плоди утворюються досить швидко і на молодих пасинках, які утворюються після того, як випадково самостійно або за бажанням садівника були вкорінені.

Ягоди зовні симпатичні. Плоди полуниці Остара є досить великими. Але відгуки багатьох садівників говорять про те, що є деяка тенденція до обмельчанию плодів суниці практично відразу після першого зірваного врожаю. У цілому ж офіційна інформація, що характеризує різновид даної полуниці, свідчить про значне вазі однієї ягоди. Один плід полуниці цього сорту може важити 20-75 р.

Як доглядати за полуницею (відео)

Важливо також уберігати Остару від палючих сонячних променів.

Відгуки про полуниці Остара

Михайло, 54 роки, Тольятті: “Ремонтантної полуниці Остара придбав і посадив не дуже давно. Потрібно сказати, що вона вимагає особливого догляду. Але якщо людина любить працювати на землі, то нічого складного немає. Зате ягоди за смаком нагадують справжню пахучу лісову суницю. З її смаком ніщо не зрівняється”.

Ольга, 43 роки, Іркутськ: “Полуниця сорту Остара 2 роки тому злегка вимерзла. Довелося реанімувати залишки, але все-таки це вдалося. Тепер перед зимівлею обрізаю всі висохлі листя, а коріння утеплюю шаром соломи. Та й місце посадки поміняла. Тепер росте полуниця там, де взимку замети навертає. Так що влітку багато ягід, і зимують вони тепер добре”.

Валентина, 46 років, Саранськ: “Садової суницею сорти Остара поділилася сусідка по дачній ділянці. Вона ж і пояснила, що кожен сезон потрібно оновлювати гнізда полуниці, оскільки ягоди на другий рік будуть дрібніти. Спочатку здалося це досить важкою справою, але смак полуниці Остара змусив все ж зайнятися її посадкою. Адже вона нагадує лісову суницю, яку не скрізь зустрінеш. Шкода, що зберігати цю полуницю неможливо довго, тому що ягоди м’які і легко давляться. Але зате варення з неї ароматне і смачне”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*