Помідори Рапунцель: опис, переваги і недоліки, посадка й догляд, відгуки, фото, відеоДля багатьох городників томат «Рапунцель» є дуже бажаним Помідор «Рапунцель», або Tomato Rapunzel, був виведений в 2015 році, і в даний час його насіння досить складно знайти в магазинах або садово-городніх центрах.

Опис сорту

Яскравою особливістю даного гібридного томата є формування дуже довгих каскадообразных кистей, які нагадують коси казкової героїні Рапунцель. На кожній кисті дуже компактно і акуратно розташовано близько сорока яскраво-червоних мініатюрних помідорів типу черрі. Новий сорт відноситься до числа індетермінантних і чудово підходить для культивування в балконних ящиках або контейнерах на підвіконнях. Термін дозрівання томатів становить всього 75 днів.

Посадка томатів

останнім часом томати черрі придбали більшу популярність у багатьох городників: вирощування їх стало практично повсюдним. Технологія посадки цих помідорів практично така ж, як у випадку з крупноплодными сортами.

З середини березня і до початку квітня проводиться посів насіння сорту «Рапунцель»З середини березня і до початку квітня проводиться посів насіння сорту «Рапунцель»

З середини березня і до початку квітня проводиться посів насіння, досить дрібних, які слід попередньо обробити слабким розчином марганцівки, щоб захистити від хвороб. Потім насіння висівають на поверхню засипаного в рассадную ємність і рясно зволоженого поживного грунту. Присипати їх слід шаром того ж поживного грунту товщиною не більше 4 мм

Правильно посіяні насіння проростають через тиждень, але терміни можуть змінюватись в залежності від умов вирощування та якості насіннєвого матеріалу. Щоб насіння дали дружні і ранні сходи, слід дотримуватися температурний режим +25 °C і підтримувати освітлення 12 годин на добу. Після появи сходів, розсаду слід перенести в добре освітлене місце з температурою +20 °C.

При наявності на рослинах 3 справжніх листочків слід провести пікетування томатних саджанців в окремі посадкові ємності. Первинний догляд за пікірованими рослинами полягає в регулярних поливах, інтенсивність яких залежить від стану ґрунту, а також дотримання температурного режиму і тривалості світлового дня.

Як посадити помідори на розсаду (відео)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*