Полуниця Камрад переможець: опис сорту, гідності, проблеми при вирощуванні, відгуки садівників, фото, відеоПолуниця «Камрад переможець» є рідкісним крупноплодным сортом Полуниця «Камрад переможець» є досить рідкісним крупноплодным сортом садової суниці, виведеним німецькими професійними селекціонерами. Термін дозрівання — середньопізній. Висока врожайність досягається при посадці полуничних кущів у кількості не більше чотирьох рослин на кожен квадратний метр гряди.

Характеристика сорту

Полуниця «Камрад переможець» формує досить високі і потужні кущі, висота яких досягає 38-40 див. Листки широкі, темно-зеленого кольору, квіти великі, білі. За сезон рослина утворює близько двох досить високих квітконосів, на яких визріває більше десяти великих і красивих ягід.

Даний сорт садової суниці відноситься до категорії великоплідних, і при зборі першого врожаю середня вага ягоди перевищує 40-45 р. Ягоди яскраві, червоні, з характерним блиском, соковиті і дуже солодкі.

Полуниця «Камрад переможець»: особливості сорту (відео)

Для отримання дуже великих і максимально соковитих ягід потрібно проводити якісні підгодівлі не менше двох разів за сезон. Наявність великих ягід, які досить часто під вагою опускаються на грунт, передбачає використання мульчі або чорної плівки на грядах. Рясне плодоношення спостерігається протягом не менше п’яти років, після чого проводиться заміна полуничних кущів на нові. Вуса відростають і вкорінюються досить добре, тому проблем з розмноженням даного сорту, як правило, не виникає.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*