Полуниця Дарселект: опис сорту, схема і строки посадки саджанців, полив, підживлення, мульчування, відгуки, відео, фотоПолуниця «Дарселект» відноситься до середньораннім сортам короткого світлового дня Полуниця «Дарселект», або садова суниця Darselect Strawberry, відноситься до середньораннім сортам короткого світлового дня. Французький продуктивний сорт став затребуваним і придбав широку популярність в умовах присадибного садівництва нашої країни, а також широко культивується фермерськими господарствами.

Опис сорту та характеристика

Полуниця сорту «Дарселект» формує потужні, прямостоячі, темно-зелене листя і володіє високими показниками вкорінення. Даний сорт характеризується помірною толерантністю до поразки Phytophthora, Cactorum, але опис сорту передбачає чутливість до Verticilium і Oïdium. Darselect Strawberry часто уражається пурпуровою плямистістю і павутинним кліщем.

Сорт «Дарселект» може вирощуватися як на відкритих грядах, так і в умовах захищеного грунту з використанням поживних субстратівСорт «Дарселект» може вирощуватися як на відкритих грядах, так і в умовах захищеного грунту з використанням поживних субстратів

Ягоди Darselect Strawberry видовжено-конічної форми, з притупленою кінцевий частиною. Середня маса товарної ягоди становить 19-20 р. Шкірка однорідна, цегляно-червоного кольору, з незначним глянцевістю. М’якоть світло-червона, щільної консистенції.

Зібраний урожай стійкий до механічних пошкоджень, ягоди не темніють після збору і можуть транспортуватися на тривалі відстані. Смакові якості і наявність типового суничного смаку, а також духмяність отримують позитивні відгуки та високу оцінку споживачів і садівників.

Середня врожайність при дотриманні вимог агротехніки становить близько 0,7-0,9 кг з кожної дорослої рослини. Показники морозостійкості складають -16-20 °С. Сорт Darselect Strawberry може вирощуватися як на відкритих грядах, так і в умовах захищеного грунту з використанням поживних субстратів.

Полуниця «Дарселект»: особливості сорту (відео)

Проте садівниками відзначається висока потреба продуктивних рослин цього сорту в регулярному проведенні зрошувальних заходів, а в регіонах з несприятливими грунтово-кліматичними умовами рекомендується використання укриттів на зимовий період.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*