Літня лазня з полікарбонату своїми рукамиЛітня лазня з полікарбонату своїми руками

літня лазня з обшивкою і покрівлею з полікарбонату дозволить використовувати сонячне тепло для нагріву води. обшита полікарбонатом річна банька протягом дня досить сильно нагрівається сонцем і довго зберігає тепло – вечорами і під час дощу тут ширяє, як в теплиці. Повноцінно попаритися в такій лазні, звичайно, не вдасться, але помитися в теплі і комфорті можна!

Літня лазня з полікарбонату своїми руками

Оскільки температура в лазні безпосередньо залежить від інсоляції, передня стінка повинна бути орієнтована на південь і не мати перед собою затінюють перешкод. У літній період дах з полікарбонату не тільки «збирає» тепло, але і дає світло. У зимовий час, коли дах занесена снігом, основним джерелом світла будуть служити вікна.

Вам будуть потрібні:

-бревна для остова
-обрезная дошка 50 х 100 мм
-сотовий полікарбонат 6 мм
-ОСП товщиною 9 мм
-дошка 50 х 150 мм для підлоги
– цеглу та цемент для фундаменту
-саморези 3,5 х 40 мм
– шайби з гумовими прокладками для полікарбонату
-Пінопласт товщиною 4 мм

1) –C допомогою кілочків і шпагату розмітьте місце споруди. Влаштуйте стовпчастий фундамент під кожним з кутів всіх секцій.

Літня лазня з полікарбонату своїми руками

2) –Накрийте кожен зі стовпів шматком руберойду. Встановіть на фундамент обв’язку з бруса, обробленого просоченням.

Літня лазня з полікарбонату своїми руками фото

3) –Стійки висотою 2,5 м. З обрізної дошки перетином 50 х 100 мм встановіть на обв’язку, врізаючи в колоди. Налаштуйте вертикалі.

Літня лазня з полікарбонату

4) –Покладіть крокви на відстані не більше 60 см. Це не дасть снігу прогнути лист полікарбонату навіть в саму снігову зиму.

баня з полікарбонату своїми руками

5) – На ріжте лист полікарбонату за розміром даху і прикрутіть до крокв саморізами через шайби з гумовою прокладкою.

баня з полікарбонату своїми руками фото

6) –Обшийте каркас зовні орієнтовано-стружкової плитою (ОСП).

баня з полікарбонату

7) –Стінки лазні обшийте полікарбонатом, бічні стінки можуть бути комбінованими. Зверніть увагу: зовнішня сторона полікарбонату та, що має захист від УФ-випромінювання.

Літня лазня з полікарбонату робимо самі

8) – Зсередини всю банну секцію обшийте полікарбонатом: другий шар темного відтінку зробить стінки абсолютно непрозорими і прекрасно збереже приватність приміщення. У підлозі зробіть отвір для стоку і вставте звичайну сіточку для мийки. Обшийте передбанник ОСП, перегородку між парною і передбанником можна зробити з полікарбонату.

Літня лазня з полікарбонату будуємо самі

9) –Обробіть стінки зовні водовідштовхувальним просоченням. Навісьте двері. Вставте готові віконні блоки. Можна митися!

Снімок9

Гаряче джерело:

Воду в баню носять відрами або накачують насосом. Оскільки річна лазня не топиться, гаряча вода – теж приносних. У жаркий день кип’ятити воду немає необхідності – вона відмінно нагрівається від сонця. Найпростіший слив – в невелику яму з хорошим дренажем, але можна з’єднати його трубами з наявної на ділянці каналізацією.

Настилаємо дах:

Полікарбонат настилають так, щоб внутрішні ребра жорсткості йшли перпендикулярно карнизу. На торці надягають спеціальні заглушки, що захищають від вологи і пилу.
Ж.т.л.д.913

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*