Який масажер подарувати батькам

Який масажер подарувати батькам


Після важкого дня важливо як слід відпочити та зняти зайву напругу. Гаряча ванна та чай допоможуть розслабитися, а розіграти м’язи та позбавити болю зможе масажер. Пристрій можна використовувати для різних частин тіла, аби покращити кровообіг, зменшити біль, позбавити відчуття напруги та стискання в м’язах. Додаткова перевага — поліпшення настрою завдяки приємним відчуттям під час масажу. Головне, вибрати якісну та просту у використанні модель.

Види масажерів для різних частин тіла

Шия, спина, ноги та руки найчастіше потерпають від напруги та втоми. Можна звернутися до спеціаліста, який допоможе усунути біль, або купити масажер, що буде завжди під рукою. Він коштує дешевше, ніж регулярні візити до лікаря, та може використовуватися у будь-який час вдома чи навіть на роботі. Масажери бувають різних видів:

  • Ударний пістолет. Підходить для шийного відділу, рук та спини. Завдає легкі чи сильні удари залежно від вибраного режиму, забезпечує ефект розігрівання та розслаблення м’язів.
  • Електричний вібромасажер для шиї. Легко надягається, вмикається кнопкою чи пультом управління. Оптимальний варіант для тих, у кого через роботу з паперами чи за комп’ютером шия постійно перебуває в одному незручному положенні.
  • Масажер для ніг. За формою нагадує ванночку. Масажну дію зумовлюють м’які подушки та вібрація. Модель для тих, у кого постійно втомлюються стопи та гомілки.

Ці три види пристроїв найбільш популярні. Також у магазині Алло можна знайти масажер для очей, обличчя, колін, пальців, живота, талії та інших частин тіла. Більшість з них використовуються лежачи або сидячи. Додатково вода чи гель не потрібні. Масаж здійснюється за допомогою вібрації, ударів, тепла, звуку, магнітних чи інфрачервоних випромінювань. Також у продажу є ванночки для ніг з роликами. Можна знайти масажні насадки для душового шланга.Як обрати потрібний тип масажера

Щоб знайти корисний пристрій, який сподобається батькам, необхідно враховувати їхні потреби. Варто з’ясувати, які частини тіла найбільш потерпають від навантаження та напруги, наскільки сильно людина втомлюється, потрібен лікувальний ефект чи просто розслаблювальний. Масажери полегшують больовий синдром при деяких хворобах:

  • артрит;
  • сколіоз;
  • плоскостопість.

Прилади сприяють відпочинку, підіймають настрій та надають сил після важкого дня.

Вибираючи масажер, потрібно звернути увагу на тип живлення. Батькам зручніше використовувати прилади на акумуляторі, аби не сидіти біля розетки під час масажу. Однак такі масажери коштують дорожче. Зважайте на інші особливості пристрою, як-от таймер, дисплей, тип керування, кількість режимів, підігрів. Людям похилого віку доцільніше придбати масажер, який можна легко використовувати самостійно — надягти на шию, талію, ноги. Легкість у використанні та відповідність типу — головні критерії при виборі девайса.