Вуличні меблі для заміської ділянки: з яких матеріалів бувають, які вибрати

Вуличні меблі для заміської ділянки


Заміська ділянка – це не тільки грядки, де вирощують аграрні культури або квіти. Насправді, це скоріше місце єднання з природою, відпочинку, вечірок біля багаття під гітару. Усе це не можливо без зручних, надійних меблів. Якісні вуличні меблі відрізняються від звичайних меблів – вони повинні витримати негоду, сонце, інші труднощі експлуатації. Які матеріали підходять, а також як зорієнтуватися в каталозі компанії TerraHome – на смак або потребу, розберемося в цій статті.

Для експлуатації в умовах вулиці годяться не всі меблі, що ви можете купити в салонах. Основні критерії, за якими варто зробити вибір, це:

  • стійкість до екстремальних умов навколишнього середовища;
  • стійкість до вологи;
  • зносостійкість;
  • довговічність;
  • комфортність.

Загальні принципи зрозумілі, при цьому вони можуть бути не тільки ті, що перераховані, а й також ті, що виявляються під час експлуатації. Щоб уникнути цього, розберемося, які меблі підходять для заміського життя. Предмети для вулиці: столи, стільці, лавочки, гамаки, гойдалки, інші. Усі садові меблі бувають двох типів: мобільні або такі, що мають постійне місце розташування «місце проживання» на вашій ділянці.

З якого матеріалу вуличні меблі, важливе питання

Оскільки вуличні умови вельми непередбачувані: бувають різкі перепади, висока вологість або навпаки, посуха, головне – це матеріал.

Дерево

Натуральні, екологічні – ці меблі дуже добре показали себе. Мають масу плюсів, однак, є недоліки. Необхідна особлива обробка, без якої значно вкорочується життя виробів. Деревина вбирає воду, від чого вона швидше руйнується, а також схильна до пересихання під прямими сонячними променями. Все це треба враховувати під час купівлі дерев’яних предметів на садову ділянку, а також утримувати її, дотримуючись правил експлуатації.

Пластик

Такі вуличні меблі доступні будь-кому. В даний час дизайн пластикових меблів виконується в будь-яких кольорах, формах. Спираючись на модні тенденції, найкраще вибирати предмети з імітацією натуральних матеріалів. Дерево, камінь, ротанг або інші натуральні матеріали, які застосовують у виготовленні меблів. Це зроблено для того, щоб покупці з різними бюджетами могли упорядкувати свою ділянку, дачу, заміський будинок в обраному стилі.

Крім переваг, є значні недоліки у пластикових наборів. Пластик боїться високих температур, його не можна використовувати в зоні барбекю або поблизу відкритого вогню. Садовий пластиковий гарнітур не дуже міцний порівняно з іншими матеріалами.Ротанг

Повітряні плетені предмети обстановки з цього матеріалу мають чудовий вигляд. Вони мають великий період експлуатації та інші значні переваги, якщо порівнювати з іншими матеріалами. Звичайно, рано чи пізно, ці меблі можуть розсихатися і вбирати вологу через опади або високу вологість. Крім цього недоліком меблів з ротанга може бути їхня ціна.

Метал

Вуличні меблі для заміської ділянки

Зручні та зовні красиві меблі. У поєднанні з деревом має модний вигляд і відмінно вписується в дизайн. Прослужити металевий набір може понад 20 років.

Камінь

Довгожителем серед наборів садових предметів із різних видів матеріалів буде, мабуть, кам’яний. Його переваги і недоліки досить очевидні. З першого можна перерахувати: міцність, простота догляду, водонепроникність, незвичайний вигляд та інші. Однак значна маса робить її стаціонарним об’єктом. Для зменшення ваги її виготовляють у комбінованому вигляді з іншими матеріалами (наприклад, дерево, метал тощо).

Вуличні меблі в ландшафтному дизайні

Існує багато матеріалів, і вуличні меблі роблять із різних, тут ми згадали найпоширеніші. Покупку варто здійснювати після того, як вирішите який ландшафтний дизайн на своїй ділянці зробити, відповідно до цього стилю і варто меблювати зони. Для різних дизайнів і різних зон підбирають відповідні предмети.

Для сучасного, стриманого стилю добре підійдуть набори з металів зі строгими формами і простими лініями, без надмірностей.

Сільський стиль, на кшталт провансу, кантрі, середземноморського можна підкреслити меблями з дерева і ротанга. Зробити дивани більш затишними допоможуть подушки і пледи. Біля басейну зазвичай ставлять шезлонги, крісла. Вони можуть бути пластикові, дерев’яні, плетені, і комбіновані, дерево з тканиною та інші поєднання.

Пластикові садові набори найбільш гармонійні в стилях хай-тек, еклектика і мінімалізм. Для зони барбекю – підійде набір зручних стільців або крісел доповнений невисоким кавовим столиком. Патіо обладнують м’якими зручними диванами, так само як відкриті та закриті тераси. Урізноманітнити зони відпочинку можна підвісними кокон-гойдалками, гойдалками-гніздами. Гамак вельми органічно виглядає на будь-якій ділянці, він може кріпитися на мобільній підставці з дерева або металу або на стаціонарних стовпах. Навіть звичайна лавочка, розміщена під покровом в’юнких квітів поруч із перголою, ставком або в альтанці стане гарним місцем відпочинку і споглядання.

Найважливіший критерій вибору – це ваші почуття і смаки. Це найнадійніший підказувач. Тому що вам щодня дивитися на цілісну картину, виткану з обраних вами дрібниць. Чи то подушка з квітковим принтом на гойдалці, чи то лавочка в альтанці, чи то куточок саду з плетеним кріслом.