Виноград в Башкирії: догляд, обрізання, вирощування, сорти, фото, відеоКлімат в Башкирії цілком підходить для культивування винограду Картина кліматичних умов в Башкирії досить складна. Тут континентальний клімат, який характеризується досить теплим літом, а також сніжною і холодною і тривалою зимою.

 • Поради башкирських виноградарів
 • Сорти винограду для Башкирії (відео)
 • Відгуки та коментарі
 • Виноград: основна інформація

  • Сорту: Настя, Еверест, Пам’яті Домбковской, Перетворення, Фуршетний, Валек, Красуня, Марсело, Загадка Шарова, Румба, Пам’яті вчителя, Валентина, Альфа, Дівочий виноград, Чарлі, Богатяновский, Блискучий, Піно Нуар, Піно, Анюта, Ася, Лора, Циссус, Сіра, Софія, Лідія, Бажена, Подарунок Запоріжжю, Антон Великий, Алекса, Плевен, Надія АЗОС, Монарх, Біле диво, Мускат, Дамські пальчики
  • Типові проблеми: Опори, Арка, Виноград навесні, Обробка, Виноград восени, Саджанці, Вибір
  • Особливості догляду: Догляд, Підв’язка, Обрізка, Вибір сорту, Властивості, Тапенер, Щеплення
  • Рід рослини: Виноградовые
  • Тип: Покритонасінні рослини
  • Клас: Дводольні
  • Кількість пологів: 14
  • Кількість видів: більше 900
  • Всі питання про виноград
  • Всі статті про виноград
  • Поставити запитання безкоштовно

  Погодні умови часто змінюються завдяки циклонам, що йде з помірних широт, які стикаються з вторгаються арктичним повітрям і зимовими антициклонами з Сибіру. Проте навіть в таких досить складних умовах місцеві виноградарі з успіхом вирощують багато сорти та гібридні форми винограду.

  Критерії вибору винограду для Башкирії

  Клімат в Башкирії цілком підходить для культивування винограду. Щоб виростити урожайний виноград в Башкирії, слід віддати перевагу районованим сортам і гібридам, які адаптовані до клімату і добре плодоносять в умовах цього регіону. найперші сорти для вирощування в нехарактерних для цієї теплолюбної культури місцях були виведені Мічуріним.

  У наші дні селекціонери змогли отримати велику кількість нових та перспективних для культивування в несприятливих кліматичних умовах форм винограду. Такі сорти характеризуються скороспілістю, стійкістю до погодних факторів і високою врожайністю. Виведено велику кількість морозостійких форм і сортів винограду раннього і надраннього строків визрівання, які оптимально підходять для вирощування на території Башкирії.

  «Мадлен ананасний» - столовий сорт від Московської сільгоспакадемії Тімірязєва«Мадлен ананасний» – столовий сорт від Московської сільгоспакадемії Тімірязєва

  Кращі сорти винограду для Башкирії

  До вибору сорту чи гібридної форми винограду для культивування в Башкирії слід підходити дуже відповідально. Тільки адаптовані до клімату районовані сорти здатні дати високий і якісний урожай.

  Назва сорту або НГФ винограду Опис виноградного куща Опис ягід і врожайність Особливості сорту або НГФ винограду «Олександр» Рослина середньої висоти, гроно вагою 137 г, циліндрична, досить часто спостерігається ветвистость Ягоди середніх розмірів, довгасто-витягнутої форми, темного рожевого фарбування, м’ясисті, з накопиченням цукрів до 18%. Врожайність стабільна і висока Надранній. Універсального призначення. Оригінатор – «Башкирська НУО». Стійкість до захворювань підвищена. Зимостійкість підвищена «Башкирська ранній» Рослини середньої висоти, потребує запилення. Невелика гроно, пухка, середньою масою не більше 28 г Ягода відносно невелика, округла, фіолетового забарвлення, середньою масою 0,8 р. Шкірка щільна, м’якоть соковита, кислувато-солодкого смаку. Середні показники врожайності складають 145,1 ц/га Надранній сорт. Виведений в Башкирському інституті землеробства і селекції. Зимоустойчивый сорт, стійкий до ураження мілдью, але уражується оїдіумом «Ювілейний» Зростання кущів сильний. Грона середні, масою 122 р. конічна Форма, може бути крилата Ягода середня, округла, золотистого кольору з зеленим відтінком. М’якоть м’ясиста, з хрускотом. Мускатний присмак. Середня врожайність 121 ц/га Столовий сорт надраннього визрівання. Володіє підвищеною стійкістю до захворювань і шкідників «Василь» Середня сила росту, компактна гроно масою до 215 г Ягоди червонувато-синього кольору, витягнуто-видовженої форми, з вмістом цукрів до 16,1 % Раннього строку достигання. Висока зимостійкість «Мадлен ананасний» Рослина з середньою силою росту, грона середньої щільності, конічної або цилиндроконической форми, масою до 215 г Ягода середня, довгаста, овальна, білого забарвлення, м’якоть смачна і соковита. Урожайність з кожного куща до 4,56 кг Столовий сорт від Московської сільгоспакадемії Тімірязєва. Уражується хворобами на рівні 40%, павутинним кліщем – 60% «Мрія Скуиня» Середня сила росту кущів, гроно циліндрична, масою до 215 г Ягоди середні, овальні, червонувато-коричневого фарбування. Врожайність з куща майже 4 кг Універсальний сорт винограду, ранній. Ураженість хворобами без обробок не перевищує 60% «Біле диво» Середньорослий. Гроно вагою 1,50 кг і більше, красива, помірно пухкої консистенції Ягода дуже велика, до 15 г, біла, довгасто-округла. М’якоть м’ясиста, соковита, смак дуже приємний. Врожайність досить висока Надраннього терміну дозрівання. Підвищена стійкість до мілдью, оїдіуму, сірої гнилі «Башкирська смарагд» Кущі середньої сили росту, з добре вызревающими, потужними пагонами Ягоди округло-овальної форми, зелені, на фазі повного визрівання набувають золотистий колір і прозорість. Незначний воскоподібний наліт, дуже оригінальний і солодкий смак Кухонна, надраннього терміну дозрівання. Виведений Башкирської ПЯОС. Зимостійкість підвищена

  Як виростити виноград в Башкирії (відео)

  В Башкирії вже давно з’явився інтерес до винограду. Посадки цієї рослини все частіше можна зустріти на присадибних ділянках не тільки досвідчених виноградарів, але і початківців садівників. Активні температури в цьому регіоні іноді перевищують показники Підмосков’я, що робить вирощування винограду тут дуже перспективним та успішним. На думку башкирських виноградарів, в умовах належного догляду районовані сорти та гібридні форми показують високу продуктивність з року в рік.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *