Що робити в першу чергу якщо вас затопили сусідиБагато мешканців багатоквартирного будинку дуже часто стикаються з різними проблемами. Найбільш поширеною проблемою стає потоп через сусідів зверху. Від таких пригод може постраждати як ваше майно, так і ваша нервова система. У даній статті ви дізнаєтеся про те, що потрібно робити в такій ситуації.

Що робити в першу чергу якщо вас затопили сусіди

Куди звертатися якщо вас затопили сусіди

Звичайно ж, в такій ситуації у постраждалих виникають питання про те, куди звертатися в такій ситуації. Так ось, якщо вас затопили сусіди, то зателефонуйте:

  • Винуватцям потопу. Звичайно ж, їм слід зателефонувати відразу ж. Це допоможе прискорити вирішення проблеми без будь-чиєї допомоги.
  • До аварійної служби. Буває і таке, що винуватців потопу просто немає вдома або без допомоги фахівців вони впоратися не можуть. Працівники аварійної служби оперативно допоможуть у вирішенні цієї проблеми.
  • У керуючу компанію. Для того, щоб зафіксувати пошкодження вашого приміщення, вам безсумнівно буде потрібна допомога керуючої компанії.

Порядок дій

Що робити в першу чергу якщо вас затопили сусіди

Запобігайте ймовірністі замикання в своєму будинку

У разі, якщо вас затопили, в першу чергу захистіть себе від можливого удару струмом. Якщо вода встигла дістатися до незахищених ділянок електропроводки, є високий ризик того, що під час контакту з поверхнею вас може вдарити струмом. Обов’язково відключіть всі електричні прилади у вашому будинку.

Знайдіть сусідів

Після того, як ви захистили себе від можливого удару струмом, зателефонуйте винуватцям потопу. Поясніть їм, що вони повинні якомога швидше усунути причину потопу, щоб все не стало ще гірше.

Що робити в першу чергу якщо вас затопили сусіди

Зверніть увагу! Що в разі якщо сусідів немає вдома або вони вас просто ігнорують, вам не можна зламувати або ламати чужі вхідні двері. Адже за такі дії може послідувати кримінальна відповідальність. Викличте аварійну службу.

Проведіть оцінку і зафіксуйте збиток

Вам буде потрібно викликати керуючу компанію. Тільки її співробітники можуть скласти акт, який зафіксує завдані збитки. Також ви можете запросити сусідів, щоб вони були додатковими свідками і підтвердили шкоду. Зверніть увагу, що такий акт повинен бути заповнений в присутності винуватця або повинен бути переданий для його ознайомлення.

Що робити в першу чергу якщо вас затопили сусіди

Не забудьте зняти на відео і зробити якомога більше фотографій наслідків потопу. Якщо з розглядами будуть проблеми, то ці матеріали ви зможете використовувати в якості доказів. Також існують різні спеціальні компанії, які допоможуть оцінити завдану вам шкоду.

Вимагайте компенсацію

Що робити в першу чергу якщо вас затопили сусіди

Звичайно ж, найлегше буде вирішити всю проблему з сусідами. Однак домовитися полюбовно виходить далеко не завжди. В такому випадку зверніться до суду.

Також подбайте про найшвидше висушування квартири, про що докладно написано в статті що робити коли затопило квартиру на сайті osushiteli.ua.

Зверніть увагу на кожен вищенаведений пункт, якщо ви зробите все правильно, то матеріальна компенсація вам буде гарантована

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*