Пошук роботи в сфері IT-технологій за допомогою сервіса grc.uaХороша робота зараз на вагу золота. Однак знайти її все-таки можна, якщо знати, де шукати. В інтернеті існують спеціалізовані портали, які допомагають зустрітися роботодавцю і здобувачу. Популярним в Україні з цього напрямку портал https://grc.ua/. На даному порталі більше 85 тис. компаній шукають співробітників, більше 10 тис. різноманітних вакансій з пропозиціями по всій Україні. Тут можна підібрати роботу практично з будь-якої спеціальності. Сайт добре структурований, з ним просто і зручно працювати.

У світлі недавніх подій ще більш популярною стала віддалена робота в сфері IT. Дистанційно можуть працювати не тільки фрілансери, які працюють самі на себе. Є багато професій, які дозволяють працювати віддалено: програмісти, оператори систем відеоспостереження, менеджери в інтернет-магазинах, а також багато інших професії. Традиційно дистанційною роботою є діяльність в області інформаційних і телекомунікаційних технологій.

Дана сфера працевлаштування – це не тільки програмування. Це ще й аналітика, банківська справа, а також маркетинг, підтримка, продажу, різний бізнес-онлайн. Сюди можна віднести такі спеціальності, як web-інженер, web-майстер, тестування, адміністрування, копірайт. Всі ці професії більш ніж затребувані і популярні на ринку праці. З приходом пандемії багато людей, які працювали в офісах, почали працювати на дому. Розберемося в тому, які ще вакансії можна побачити в розділі «Інформаційні технології, інтернет, телеком» для жителів Києва та всієї України на сайті https://kiev.grc.ua/catalog/Informacionnye-tehnologii-Internet-Telekom/Kompjuternaja-bezopasnost.

Для прикладу можна навести такі спеціальності:

  • оператор систем відеоспостереження (дистанційно);
  • фахівець з мережевої безпеки (дистанційно);
  • аналітик баз даних (дистанційно);
  • розробник інтерфейсів (дистанційно);
  • експерт-консультант (дистанційно);
  • системний адміністратор (дистанційно);
  • мережевий інженер (дистанційно);
  • адміністратор засобів інформаційної безпеки (дистанційно).

Дані вакансії наведено для прикладу. Більш детально дізнатися про всі існуючі пропозиції працевлаштування можна на ресурсі grc.ua.

Варто відзначити, що є вакансії, де потрібен досвід роботи, наприклад, для програмістів, викладачів. Є робота, на яку вас візьмуть без певних навичок і освіти. Як правило, це такі посади, як продавець-консультант, оператор на телефоні, фахівець з обробки заявок, технічний письменник. Однак для кожного випадку є свої певні вимоги до претендентів, умови тощо. Тому їх необхідно обов’язково уточнювати при спілкуванні з роботодавцем.

Графік роботи в ІТ-сфері буває дуже різним. Відповідно до поширеної думки фахівці на дому працюють за вільним графіком. Однак це не завжди так. Навіть віддалена робота може мати досить щільний розклад, коли вам доведеться майже завжди бути на зв’язку. Якщо ви працюєте в менеджером в інтернет-магазині і т.і., то вам доведеться працювати строго з 9.00 і до 18.00.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*