Поради по ремонту електричного рубанкаЕлектрорубанок простий в експлуатації, незамінний інструмент для виконання будівельних та оздоблювальних робіт. З його допомогою можна швидко і ефективно обробляти дерев’яні матеріали: рейки, бруски, дошки. Якісний інструмент має достатній запас міцності, щоб прослужити не один рік. Але, як і будь-який інший інструмент, електрорубанок має властивість ламатися, і перешкодити цьому, на жаль не вийде.

Основні причини виходу з ладу полягають у неправильній експлуатації і в недотриманні простих правил запропонованих виробниками. І тут набуває важливості той факт, що деякий ремонт можна виконати і самостійно: погодьтесь, більшість чоловіків здатні самостійно замінити зношену деталь, якщо вона є в наявності. І саме для таких майстрів радимо переглянути якорі для рубанків в toolparts.com.ua, адже розібрати і скласти електромотор не так вже й складно.

Чому ламаються електрорубанки

Електрорубанок може вийти з-за невідповідних правил експлуатації, а саме:

 1. Виставлення занадто великого захоплення ножів;
 2. Часті перепади напруги;
 3. Використання інструменту по сирому дереву;
 4. Закупорка відходами отворів;
 5. Несвоєчасна діагностика і технічне обслуговування приладу.

Види поломок електрорубанка

Багаторічний досвід, глибокі знання і професіоналізм працівників сервісних компаній, дозволив скласти базовий алгоритм ремонту та сформулювати базові причини виникнення несправностей. Одже, в першу чергу виконується діагностика приладу з огляду на найпоширеніші причини виходу з ладу елекрорубанка:

 • знос деталей (що природно для такого типу пристрою);
 • перегорання проводки і основних систем управління;
 • коротке замикання проводки або окремих механізмів пристрої;
 • затупилося лезо;
 • рубанок іскрить;
 • перегрів двигуна;
 • знос пасової передачі;
 • несправність вала;
 • механічні пошкодження приладу;
 • зовнішні забруднення.

У разі виявлення будь-яких неполадок в роботі інструменту, важливо відразу звертатися за допомогою до кваліфікованих працівників. В іншому випадку вам не уникнути травми під час роботи. Крім цього експлуатація несправного пристрою, спричинить серйозні проблеми і неполадки. Отже, доведеться витрачатися на дорогий ремонт.

Вчасно відремонтувавши інструмент або звернувшись за допомогою до сервісного центру, ви залишитеся задоволені, оскільки всю роботу роблять досвідчені інженери, які використовують оригінальні комплектуючі та деталі, а також спеціальне обладнання.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*