Міні-трактори Orion – краще бюджетне рішення фермерських задачМінітрактор Оріон являє собою сільськогосподарську техніку, яка призначена для збільшення продуктивності польових робіт і для автоматизації ручної праці. Переважно в модельному ряді даної торгової марки представлені трактора без кабіни з потужністю від 24 до 40 кінських сил з приводом 4WD. Придбати мінітрактори Оріон можна придбати на сайті am.ua компанії “Агромеханіка”.

Кваліфіковані інженери створили мінитрактори Оріон, які за умови наявності додаткового навісного та причіпного обладнання здатні здійснити ряд складних завдань на полі, в саду, допомогти в фермерських роботах.

Застосування сільськогосподарської техніки Оріон

  • Обробка земелі, мабуть, найголовніша сфера використання даної техніки. Існує безліч додаткового інвентарю, що агрегатується з тракторами Orion: плуги, грунтофрези, культиватори, борони, обприскувачі, сівалки овочеві і зернові, розкидачі добрив, мульчувачі, окучники і інше. Міні трактор Orion здатний обробляти більше 10 гектарів землі;
  • Комунальні роботи обмежені за рахунок відсутності опалюваних кабін у мінітракторів Оріон. Взимку апарати можуть використовуватися на короткий проміжок, через відсутність комфортних умов для оператора при мінусовій температурі навколишнього середовища. Але важливим фактором є те, що трактори можуть агрегатуватися з фронтальними навантажувачами, екскаваторними установками, а також транспортувати причепи до 5 тонн для перевезення сміття, будівельних відходів та інше;
  • У фермерському господарстві мінітрактор Оріон буде просто незамінним помічником, адже в сільській місцевості, де відсутній газ для опалення будинків в зимовий період, багатьом доводиться заготовляти дрова на зиму. Мінітрактори мають високу тягову силу і здатні допомогти в питанні заготівлі дров на зиму. Також є можливість встановити дровокол. За наявності роторної або сегментної косарки, прес-підбирача і причепа можна без особливих зусиль заготовити сіно для тварин;
  • У будівництві часто використовують мінітрактори Оріон для викопування траншей, а також транспортуванні будівельного сміття і будматеріалів.

Придбати мінітрактор Оріон можна звернувшись до львівської компанії “Агромеханіка”, яка спеціалізується на продажу сільськогосподарської техніки, а також додаткового обладнання до неї. Тут можна замовити мінітрактора з безкоштовною адресною доставкою без передоплати.

Переваги сільськогосподарської техніки Orion

  • Потужність. Є трактора Оріон з потужністю на 24 і на 40 кінських сил;
  • Гарантія. 500 мотогодин або 12 місяців розширеної гарантії з наявністю безлічі сервісних центрів по всій території України;
  • Дизайн. Краще дизайнерське рішення 2019 року, що приваблює своїми формами і ергономічною світлотехнікою;
  • Трансмісія. В асортименті є моделі з реверсивною КПП, дводисковим зчепленням, а також з вузькою або широкою задньою гумою.

В цілому сільськогосподарська техніка Orion зарекомендувала себе як надійна і якісна. Вартість її істотно нижче аналогів і можна сміливо сказати, що минитрактора Оріон кращі в бюджетній ціновій категорії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*