Квітка маранта: лікувальні властивості, прикмети і забобони, батьківщина, відмінності від калатеї, чи можна тримати вдома, значення цвітіння, фен-шуй, відгукиМаранта цінується не тільки за декоративний зовнішній вигляд, але й за лікувальні свойсва Маранта (Maranta) відноситься до роду популярних рослин з сімейства Марантовие, і в природних умовах росте в тропіках Америки. Такий квітка цінується не тільки за декоративний зовнішній вигляд, але й за лікувальні свойсва.

Характеристика і батьківщина рослини

Багаторічна трав’яниста рослина має дуже характерне для виду клубневидное кореневище. Батьківщина рослини – болотисті лісові зони на території Центральної і Південної Америки, тому коріння маранти досить добре пристосовані до вологості. У природних умовах рослина найчастіше має прикореневій або розташованої на стеблової частини двома рядами листям. Багато різновидів декоративно-листяні кімнатного рослини мають характерне жилкування.

Маранта або молиться трава здатна рятувати сімейне благополуччя і звільняє подружжя від сварокМаранта або молиться трава здатна рятувати сімейне благополуччя і звільняє подружжя від сварок

Кімнатні квіти, як правило, мають дрібні листки. При створенні максимально комфортних умов для росту і розвитку, у літній період маранта зацвітає. Кімнатна культура не надто привабливо і щодо нетривало цвіте, що робить рослину дуже затребуваним в кімнатному квітникарстві при наявності алергії на квітучі культури. Квітки асиметричні, зібрані у верхівкові колосовидні суцвіття. Після цвітіння утворюються плоди у вигляді односемянной коробочки. Деякі сорти маранти культивуються в якості крахмалоносных рослин.

Слід зазначити, що процес цвітіння значно виснажує кімнатну декоративну рослину, тому багатьма квітникарями-любителями використовується спосіб завчасного видалення квітконосів. Крім усього іншого, важливо пам’ятати, що після відцвітання деякі різновиди скидають все листя на кілька місяців здатні переходити на стадію так званого спокою.

Як доглядати за марантой (відео)

Маранта або молитовне рослина на ніч піднімає і згортає свою листя, як би складаючи долоні в молитві, тому зовнішній вигляд цієї популярної декоративної культури заспокоює, що дозволяє розташувати його в кімнатах для релаксації або в спальні. Декоративна культура дуже невимоглива і відмінно підходить для початківців квітникарів. Розмноження маранти в умовах домашнього квітникарства здійснюється вегетативними способами, що сприяє максимально швидкому і легкому отримання молодих рослин, а досвідчені квітникарі-любителі рекомендують розсадити декоративний кімнатний квітка безпосередньо в процесі чергової планової пересадки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*