Фітоспорин для томатів: опис, інструкція із застосування, відгуки, коли і як обробляти, фото, відеоФітоспорин є повністю натуральним і нешкідливим для людини Мікробіологічний препарат під назвою «Фітоспорин» є повністю натуральним і нешкідливим для людини. Це сучасний засіб чудово зарекомендувало себе в умовах присадибного городництва і широко використовується вітчизняними городниками.

Опис препарату

З назвою «Фітоспорин» налагоджено випуск цілого ряду сучасних і високоякісних препаратів, основа яких представлена природного бактеріальною культурою. В якості діючої речовини використовуються компоненти, які є живими клітинами і суперечками природного бактеріальної культури під назвою Bacillus subtilis.

Висока ефективність Фітоспорину відзначена проти бактеріальної інфекції городніх культурВисока ефективність Фітоспорину відзначена проти бактеріальної інфекції городніх культур

Носієм бактеріальної культури став спеціальний склад, представлений крейдою, різними наповнювачами і ОД-гуматом у вигляді порошкоподібного ГУМІ. Наявність останнього компонента сприяє активізації фунгіцидних властивостей препарату і дозволяє стабілізувати його характеристики на тривалий час. Термін гарантії на збереження якісних показників становить близько двох років. При цьому термін придатності «Фітоспорину» не обмежується.

Використання Фітоспорину для обробки томатів цілком себе виправдовує і дозволяє не тільки захистити городню культуру, але і підвищує її імунітетВикористання Фітоспорину для обробки томатів цілком себе виправдовує і дозволяє не тільки захистити городню культуру, але і підвищує її імунітет

В даний час на території нашої країни реалізується кілька препаратів, які містять в якості компонента штами Bacillus subtilis. Найбільш популярні і затребувані вітчизняними садівниками і городниками представлені «Алирином» і «Гамаиром». Препаративні форми можуть бути представлені розфасованої рідиною або порошком.

Висока ефективність «Фітоспорину» відзначена проти таких захворювань городніх культур, як парша, в’янення, чорна ніжка, фітофтороз, гнилі, борошниста роса, бура іржа, головня, альтернаріоз та ризоктоніоз, фузаріоз та септоріоз, а також декількох інших видів збудників грибкової або бактеріальної інфекції.

Фітоспорин: захист томатів (відео)

За спостереженнями городників, використання робочого розчину на основі препарату «Фітоспорин» абсолютно недоцільно, якщо температура повітря не перевищує 16-18 °С, так як активність корисної мікрофлори буде мінімальною. Також не рекомендується застосовувати для розведення препарату занадто хлоровану і холодну воду або тару з-під яких-небудь хімічних реагентів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*