Епін-екстра: для розсади, кімнатних та інших рослин, склад, інструкція по застосуванню, схема внесення і дозування, аналоги, фото, відгуки, відеоПрепарат Епін-екстра відноситься до числа найбільш популярних Препарат «Епін-екстра» відноситься до числа найбільш популярних і затребуваних у квіткарів і дачників в нашій країні. Штучно синтезовані фітогормони, необхідні для повноцінного росту і розвитку будь-яких рослин, що входять до складу засобу, і не тільки сприяють підвищенню показників врожайності, але і захищають культури від несприятливого впливу навколишнього середовища.

Подібні біологічні стимулятори росту та імуномодулятори стали широко використовуватися відносно недавно, але вже встигли завоювати безліч позитивних відгуків і отримати високу оцінку ефективності.

Біостимулятор Епін характеризується адаптацією рослин і культур до холодним і посушливим періодівБіостимулятор Епін характеризується адаптацією рослин і культур до холодним і посушливим періодів

Склад препарату та інструкція

Біостимулятор «Епін» характеризується як високоефективне добриво, а розчин на його основі володіє різнобічним впливом і використовується в таких цілях:

  • зниження обсягу важких металів в рослині;
  • зниження показників накопичення нітратів;
  • адаптація рослин і культур до холодним і посушливим періодів;
  • підвищення стійкості до сонячних опіків;
  • підвищення стійкості до хвороб і шкідників;
  • підвищення стресостійкості при пересадці;
  • підвищення опірності помідорів до ураження фітофторозом;
  • обробка насіння розчином з метою прискорення проростання і підвищення показників схожості;
  • підвищення показників загальної продуктивності рослин.

Препарат Епін використовується для підвищення показників загальної продуктивності рослинПрепарат Епін використовується для підвищення показників загальної продуктивності рослин

Синтезоване в штучних умовах добриво є потужним аналогом природного речовини. Склад препарату був розроблений фірмою «НЕСТ-М». Авторство належить Н.Н. Мальованою.

Чистий препарат «Епін» є спиртовим розчином эпибрассинолида в концентрації 0,25 г/л, випуск такого добрива був припинений. Гідною заміною первісного складу став «Епін-екстра». Застосовувати розчин зі зниженою концентрацією эпибрассинолида зручніше, і на сьогоднішній день це активна речовина виробляється з мікробіологічної технології. До кожної упаковки додається інструкція по застосуванню, завдяки чому користуватися препаратом-адаптогеном дуже легко.

«Епін-екстра»: добриво для рослин (відео)

Навіть при значному зниженні температури, дефіцит освітлення і хворобах обприскування, проводяться кожні 7-10 днів, дозволяють рослинам швидко зміцніти і сформувати багатий, якісний урожай.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*