Дизайн вітальні в приватному будинкуВітальня часто зветься «серцем» всього будинку. І це не випадково, так як в цьому приміщенні відпочивають самі господарі, там же вони приймають гостей.

Дизайн вітальні в приватному будинку надає уяві повне роздолля на відміну від стандартної міської квартири. Це приміщення повинно відображати смаки і переваги всіх своїх господарів.

Що враховувати при дизайні вітальні?

При оформленні такого приміщення необхідно брати до уваги кілька чинників. Це розмір кімнати, її освітленість, вид з вікна. Звичайно, кількість вікон теж грає істотну роль, як і наявність сходів, що ведуть на другий поверх.

Вважається, що вітальня в заміському будинку в ідеалі повинна бути квадратної і мати великі розміри. Це питання необхідно передбачити при складанні плану будинку, перед його будівництвом.

У вітальні потрібен свій центр, біля якого будуть збиратися всі присутні. Як правило, цим центром є стіл, але може бути і телевізор, або навіть камін.

Дизайн вітальні в приватному будинку

Дуже важлива наявність комфортного м’якого куточка, який зазвичай розташовується навколо центру.

Зазвичай, навіть якщо в будинку кілька поверхів, вітальню розташовують на першому. А, отже, в цьому приміщенні буде багато пилу.

Крім того, потрібно враховувати, що майже у всіх приватних будинках є домашні тварини, у багатьох їх кілька. Тому навантаження на всі поверхні буде вище. Тому підлогу в цьому приміщенні краще робити паркетним або використовувати дошку для підлоги, яка може виносити великі навантаження і постійне миття. Лінолеум краще не використовувати.

Дизайн вітальні з каміном

Сьогодні стало дуже модно мати у вітальні справжній камін. Адже його можна поставити тільки в приватному будинку, в квартирі це неможливо. Однак, якщо немає можливості, можна встановити і штучний камін. Він теж може створити затишну, романтичну атмосферу в домі.

Дизайн вітальні в приватному будинку

Камін хороший тим, що він чудово підходить під будь-який дизайн вітальні. Крім того, він гармонує з будь-яким стилем меблів. Звичайно, площа вітальні в цьому випадку повинна бути відповідною. Камін повинен стояти подалі від виходу. Облицювання його повинна повністю відповідати інтер’єру вітальні.

Кольори оформлення вітальні

Для вітальні в приватному будинку краще світлі тони. Але, природно, вибирати кольори потрібно відповідно до загального дизайну приміщення. Кольори можуть бути золотистими, сіро-блакитними, світло-коричневими.

Дизайн вітальні в приватному будинку

Дизайн кухні вітальні в приватному будинку

Дуже хорошим рішенням в цьому випадку є використання яскравих декоративних деталей, наприклад, подушок для диванів, маленьких килимків, настінних панно. Слід враховувати, що розмір декоративної деталі повинен залежати від його яскравості. Чим яскравіше деталь, тим менше розмір.

Інформація на замітку: Дизайн дитячої кімнати для дівчинки, Дизайн вітальні в приватному будинку

Меблі для вітальні

У такій вітальні меблі може бути найрізноманітнішою, зробленої в будь-якому стилі і з будь-якого матеріалу. Традиційно власники приватних будинків віддають перевагу в своїх віталень ставити добротні меблі, яка, як правило, зроблена з цінних порід дерева. Але останнім часом стають все більш популярними сучасні стилі. Такі меблі можна використовувати якщо інтер’єр вітальні це дозволяє.

Для меблів в приватному будинку пред’являються кілька вимог. Перш за все, матеріал, з якого зроблена оббивка, повинен мати хорошу міцність і легко чиститься.

Дизайн вітальні в приватному будинку

Дизайн залу своїми руками

Вдалий вибір меблів забезпечує практично половину успіху при оформленні вітальні. Крім того, що вона повністю повинна відповідати стилю вітальні, її не повинно бути надто багато або, навпаки, мало. В іншому випадку всі старання дизайнера будуть марні.

Багато варіантів інтер’єрних рішень можна здійснити використовуючи керамограніт Kerama marazzi від російсько-італійського виробника, що відрізняється високою якістю і чудовим зовнішнім виглядом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*