Троянда «Софі Лорен»: фото сорту, опис, правила догляду, в дизайні саду, відгуки, відеоРоза Софі Лорен відноситься до чайно-гібридних сортів з повторним цвітінням Троянда Софі Лорен (Sophia Loren) від селекціонера Mathias Tantau, Jr. була отримана в Німеччині в 1967 році і відноситься до чайно-гібридних сортів з повторним цвітінням.

Характеристика та Опис сорту

Сорт Софі Лорен підкорює своєю пишністю, а його опис відомо майже кожному досвідченому квітникарю в Росії і за кордоном. Бутони мають виражену округло-загострену форму і пелюстки насиченого яскраво-червоного кольору, з ніжною, бархатистою поверхнею.

Середній діаметр квіток на стадії повноцінного розпускання досягає 10,5–12,5 див. Характерною особливістю сорту є утворення великої кількості оксамитових пелюсток, завдяки чому квіти виглядають дуже декоративно і витончено. Аромат приємний, досить сильний, але ненав’язливий.

Сорт прекрасно адаптується до погодних і ґрунтових умов регіонів з досить прохолодним кліматомСорт прекрасно адаптується до погодних і ґрунтових умов регіонів з досить прохолодним кліматом

Слід пам’ятати, що в умовах дуже спекотного і сухого клімату краї пелюсток можуть злегка опаливаться. Цвітіння рясне і тривале, кілька разів за сезон. Можуть формуватися як одиночні квітки, так і привабливі невеликі суцвіття. Стебла довгі, прямі і потужні. Кущі вертикальної спрямованості, високорослі — в середньому 1,2–1,5 м.

Листя темно-зелені, шкірясті, яйцевидної форми. Шипи нечасті, але великі. Роза Софі Лорен відмінно тримає форму бутонів і дуже довго зберігає свіжий вигляд після зрізання. Сорт прекрасно адаптується до погодних і ґрунтових умов регіонів з досить прохолодним кліматом. Троянду можна культивувати як під відкритим небом, так і в тепличних умовах.

Чайно-гібридні троянди: вирощування (відео)

За відгуками досвідчених квітникарів, троянда Софі Лорен є ідеальним варіантом для вирощування в Підмосков’ї: вона характеризується достатньою стійкістю до ураження борошнистою росою і чорною плямистістю, високою зимостійкістю, легко витримує тривалі дощі і добре зимує під окучкой.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*