Суниця Фігаро: відгуки дачників, опис сорту, фото, рекомендації по догляду, відеоСуниця «Фігаро» відноситься до сортів короткого світлового дня Високоврожайний сорт садової суниці «Фігаро» був виведений п’ятнадцять років тому в Нідерландах. «Figaro» відноситься до сортів короткого світлового дня, що робить його дуже затребуваним для вирощування садівниками на присадибних ділянках у більшості регіонів нашої країни.

Опис сорту

Характеристика та опис сорту садової суниці «Фігаро» дозволяють високо оцінити його потенційні можливості. Потужні прямостоячі рослини мають великі, світло-зеленого забарвлення листям. Квітконоси міцні, з наявністю не більше восьми квіток, розташовані високо над листям. Ягоди дуже великих розмірів, вагою більше 20 г, конусоподібної акуратної форми, з характерним блиском. Червоно-помаранчева шкірка покриває червоного кольору м’якуш.

Сорт «Фігаро» володіє відмінною стійкістю до хвороб кореневої системи та ураження сірою гниллюСорт «Фігаро» володіє відмінною стійкістю до хвороб кореневої системи та ураження сірою гниллю

Сорт володіє відмінною стійкістю до хвороб кореневої системи та ураження сірою гниллю. Характерна помірна чутливість рослин до ураження борошнистою росою. В умовах середньої смуги Росії садова суниця «Фігаро» дуже добре переносить зимовий період.

Рясне плодоношення полуниці спостерігається протягом місяця. Середня урожайність сорту «Figaro» є однією з найвищих серед середньопізніх і пізньостиглих сортів.

Особливості вирощування полуниці (відео)

Такі характеристики, як великоплідність, щільність ягідної м’якоті, зовнішня привабливість і дуже красивий яскраво-оранжевий колір ягід, дозволяють культивувати цей сорт полуниці в якості промислового. Садова суниця «Фігаро» дійсно дуже хороша, і її сміливо можна рекомендувати для вирощування на присадибних ділянках.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*