Суниця Альфа: опис сорту, строки та правила посадки суниці, переваги сорту, відгуки, фото, відеоСуниця «Альфа» відноситься до крупноплодным російської селекції сортів Суниці сорту «Альфа» від оригінатора ВСТИСП включено до Державного реєстру Російської Федерації. Даний сорт рекомендований для вирощування на садово-городніх ділянках у Центральному регіоні і характеризується пізнім терміном визрівання. Сорт полуниці «Альфа» придатний для здійснення технічної переробки.

Опис та характеристика

Якісна характеристика та опис сорту дані Кокинским опорним пунктом ВСТИСП. Неремонтантна суниця «Альфа» формує середні, напіврозлогі, з добрим листям кущі. Вуса утворюються відносно товсті, нечисленні, рожево-зеленого забарвлення. Листя середніх розмірів, зеленого кольору, зі слабким зморшкуватістю, слаборебристі, опуклі, голі, тьмяні, з городчастим краєм. Прилистки зеленого кольору, досить широкі і короткі. Цвітіння обоеполое. Квітки середніх розмірів, білого кольору, нескрученные. Квітконоси середні, розташовуються нижче рівня листя. Суцвіття відносно компактні, среднецветковые.

Суниця під назвою «Альфа» відноситься до невибагливим у вирощуванні сортівСуниця під назвою «Альфа» відноситься до невибагливим у вирощуванні сортів

Ягоди мають дуже привабливою правильною формою, шийка відсутня. Основне фарбування поверхні суниці червоне, показники глянцевитости середні. М’якоть повністю стиглої ягоди щільна і соковита, кисло-солодкого смаку, з вираженим ароматом. У ягідному соку міститься трохи менше 6% цукрів, близько 1% кислоти і 75 мг вітаміну С. Ягоди отримали дегустаційну оцінку 3,8 бала. Середня маса ягоди не перевищує 10-12 р. Середні показники врожайності рослини не перевищують 58,1 ц/га.

Суниця «Альфа»: особливості сорту (відео)

Суниця «Альфа» була отримана в результаті схрещування сортів «Сюрприз олімпіаді» і «Фестивальна ромашка» і отримала кращі якості від батьківських рослин, що зумовлює інтерес до неї садівників. Сорт дуже слабо уражується білої та бурої плямистостями, відрізняється відносною стійкістю до ураження сірою гниллю, тому не потребує проведення великої кількості профілактичних обприскувань, що також є плюсом для будь-якого власника присадибної ділянки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*