Сорт полуниці Зоря: опис, фото, профілактика і лікування гнилей, відео, відгуки дачників



Полуниця Зоря відома більшості садівників Вітчизняний сорт полуниці «Зоря» відомий більшості садівників і городників нашої країни. Ця садова суниця стала популярна завдяки можливості раннього отримання щедрого врожаю. Для сорту характерна дуже дружне визрівання ягід рівномірного забарвлення.

«Зоря» була виведена селекціонерами на дослідній станції під Ленінградом. Опис сорту заявляє можливість вирощування полуниці в умовах присадибного господарства на території Нечорноземної зони і в Білорусії.

Опис і особливості сорту

Полуниця безвуса під назвою «Зоря» відноситься до категорії зимостійких ранньостиглих сортів і характеризується високими показниками врожайності. Плоди мають середні розміри, яйцеподібну форму, яскраво-червоне фарбування поверхні з блиском.

Полуниця безвуса під назвою Зоря відноситься до категорії зимостійких ранньостиглих сортівПолуниця безвуса під назвою Зоря відноситься до категорії зимостійких ранньостиглих сортів

Визріла м’якоть щільної консистенції і дуже приємного смаку. Середня маса ягоди першого врожаю сягає 22-24 р. Наступний урожай представлений більш дрібної ягодою, вагою не більше 7-9 р. Зібраний урожай використовується як у свіжому, так і в переробленому вигляді. Полуничні кущі сильні, слабораскидистые, мають короткими квітконосами. Суцвіття багатоквіткове. Цвітіння обоеполое. Сорт не має стійкості до в’янення та ураження борошнистою росою.

Грунт на ділянці, відведеній під вирощування садової суниці, обов’язково повинна бути добре удобрений, не пересушена, але і не дуже зволожена. Якщо грунт сильнокислый, то необхідно приблизно за рік до посадки ягідної культури збалансувати його складу вапном з розрахунку один стакан речовини на кожен квадратний метр ділянки.

Урожайна полуниця: сорти, строки посадки (відео)

За спостереження садівників, вітчизняний сорт полуниці «Зоря» володіє відмінною стійкістю до ураження патогенами грибкового та бактеріального походження, а також вигідно відрізняється від багатьох ранніх сортів високою посухо – і морозостійкістю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*