Саджанець абрикоса: правила вибору в розпліднику, як виростити з кісточки, посадка, догляд, фото, відеоАбрикос є дуже популярним у південних регіонах плодовим деревом Абрикос, або Prúnus armeniáca, є дуже популярним у південних регіонах плодовим деревом. Отримання високих і стабільних врожаїв безпосередньо залежить від правильного вибору сорту і придбання максимально якісних саджанців.

Правила вибору в розпліднику

Для ефективного вирощування абрикоса в умовах присадибного садівництва рекомендується купувати районовані сорти, придатні для культивування в середній смузі Росії і в Білорусі. Такі сорти досить добре переносять температурні перепади і стійкі до значних морозів в зимовий період і весняним поворотних заморозків.

Достатньою стійкістю володіють наступні сорти: «Айсберг», «Альоша», «Водолій», «Графиня», «Лель», «Монастирський», «Фаворит», «Царський».

Саджанець абрикоса повинен бути здоровим і добре розвиненимСаджанець абрикоса повинен бути здоровим і добре розвиненим

Вибрати якісне рослина досить складно. Саджанець абрикоса повинен бути здоровим і добре розвиненим, без пошкодження кори, з живою і еластичною кореневою системою. Якісні саджанці виглядають привабливо, не мають засохлих ділянок і відшарування кори від деревини. Оптимальним варіантом є придбання саджанців у спеціалізованому розсаднику. Гарні саджанці характеризуються найкращою приживання і досить швидко вступають в плодоношення.

Якщо клімат в регіоні вирощування холодний, часто спостерігаються зворотні весняні заморозки, то краще всього купувати і садити сорти абрикоса середнього та пізнього строку достигання. Дуже важливо правильно здійснити підготовку ділянки і посадку саджанця. Хороший результат дає вирощування абрикоса з кісточки.

Як вибрати саджанець абрикоса (відео)

Дуже важливо, починаючи з першого року життя, здійснювати щорічну формуючу обрізку у ранній весняний період. Видаленню підлягають підмерзли і слабкі гілки. Також важливо обрізати «на кільце» найдовші і загущають крону гілки. Місця зрізів необхідно обробляти за допомогою садового вару. Слід пам’ятати, що у абрикосових саджанців, що вирощуються з кісточок, відсутній центральний стовбур, що передбачає правильне формування.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*