Полуниця Сирія: опис і характеристики сорту, відгуки, захист від шкідників, фото, відеоПолуниця сорту «Сирія» досить популярна у садівників Полуниця сорту «Сирія» досить популярний у садівників і городників і є одним з кращих сортів середнього строку достигання, виведених італійськими селекціонерами. Середньостиглий, універсальний, з прекрасними смаковими якостями сорт суниці садової «Syria» виведений в Чезені, на полях італійської компанії «Нью Фрутс».

Опис та характеристика

Полуниця, або садова суниця, «Сирія» має ягодами середньої величини. Стандартний середня вага товарної ягоди не перевищує 22-23 р. Ягоди подовженою, правильної конічної форми, з відносно щільною м’якоттю і високими показниками транспортабельності. Смакові якості хороші. Смак солодкувато-кислий, дуже насичений. Показники продуктивності сорту дуже високі. Ягода стійка проти дощів і найбільш поширених хвороб.

Кущі дуже потужні. Судячи з опису оригінатора, для сорту характерна стійкість до більшості грибкових хвороб, але є сприйнятливість до бактеріальних захворювань. Суниця «Сирія» адаптована для культивування в континентальних кліматичних умовах.

Полуниця «Сирія»: особливості сорту (відео)

Відгуки садівників

Сорт полуниці «Сирія» з італійської селекції формує врожай середньоранні строки і за відгуками садівників, дуже витривалий і смачний. Добре переносить зберігання і транспортування. Придатний для вирощування в якості ринкової ягоди, а також володіє можливістю використання як у свіжому вигляді, так і для переробки. Спочатку потрібно бути готовим до того, що в рік посадки садової суниці ягід буде мало: на кожному полуничному кущику сформується приблизно за 2-3 ягідки або їх не буде взагалі. Найбільша врожайність реєструється на другий рік вирощування.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*