Полуниця Русич: опис сорту, гідності, відгуки, вирощування з насіння, фото, відеоПолуниця «Русич» має дуже потужні і високі кущі Полуниці, або садова суниця, «Русич» є досягненням вітчизняних селекціонерів і включена до Державного реєстру РФ як призначена для культивування в Центральному регіоні. Різновид була виведена на Кокинском опорному пункті ВСТИСП в Брянській області. Опис сорту характеризує його як середньопізній, неремонтантний, універсального призначення.

Опис та характеристика

Полуниця сорту «Русич» утворює кулястої форми, середньої щільності і досить сильною рослости кущі. Листя темно-зеленого кольору, слабопузырчатые, з середнім рівнем глянцевитости. На рослинах утворюється незначна кількість вусів.

Ягоди великі, конічної форми, слабогребнистые, темно-червоного фарбування. Характеризуються середньою щільністю, вираженої червоною м’якоттю, середньою вагою не більше 13,5-14 р. В ягідної м’якоті міститься близько 8,5% цукрів, не більше 0,8% кислоти і приблизно 90 мг вітаміну С. Смакові якості ягід хороші. Смак солодко-кислий. Дегустаційна оцінка суниці даного сорту становить 4,5 бала.

Показники середньої врожайності при дотриманні правил культивування досягають 104,6 ц/га. Даний сорт володіє достатньою стійкістю до морозів. Недостатня стійкість до хвороб і шкідників вимагає проведення повного комплексу профілактичних і захисних заходів протягом усього періоду вегетації.

Як посадити полуницю (відео)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*