Полуниця Кімберлі: опис сорту, гідності, фото, відгуки, відео, рекомендації по доглядуПолуниця Кімберлі дуже популярна Дуже популярна полуниця Кімберлі виведена голландськими селекціонерами шляхом схрещування сортів Gorella і Chandler і включено до Державного реєстру Російської Федерації для вирощування на садово-городніх і присадибних ділянках Центрального регіону. Являє собою середньоранній неремонтатный сорт столового призначення.

Опис та характеристика

Опис полуниці Кімберлі представлено оригінатором Gerardus Theodorus Maria Vissers.

Кущі досить потужні, сильнорослі, розлогі, среднеоблиственные. Вуса середніх розмірів, червоного кольору. Листки великі, світло-зеленого забарвлення, пухирчасті, среднеморщинистые, ребристі. Цвітіння обоеполое, квітки великі і білі. Квітконоси довгі, з рідким опушенням, розташовані на рівні листя. Суцвіття розлогі, багатоквіткові. Ягоди правильної конічної форми, оранжево-червоні, блискучі, без шийки. Смакові якості високі. М’якоть ароматна, солодка і соковита, десертна. Сорт має найвищу оцінку за дегустаційної шкалою.

Середня вага ягоди становить 18-22 р. Загальна врожайність досягає 150 ц/га Сорт є досить зимостійким, посухо – і жароустойчивым, дуже рідко уражується основними полуничними хворобами і шкідниками.

Полуниця Кімберлі дуже рідко уражується основними полуничними хворобами і шкідникамиПолуниця Кімберлі дуже рідко уражується основними полуничними хворобами і шкідниками

Особливості посадки

Великоплідну полуницю Кімберлі можна висаджувати навесні або ранньою осінню на очищених від бур’янів ділянках, не сильно затінених садовими насадженнями і будівлями. Грунт повинен бути легким і родючим, а також мати хорошу повітропроникність. При високому розташуванні ґрунтових вод рекомендується вирощувати полуницю на грядках.

Розсадний матеріал з відкритою кореневою системою слід висаджувати ранньою весною або в серпні. Розмножуючи полуницю розетками, потрібно стежити, щоб точка росту кущика розташовувалася на рівні поверхні грунту. Краще всього висаджувати полуницю в похмуру і дощову погоду: це поліпшить її приживлюваність і прискорить укорінення.

Полуниця Кімберлі: опис сорту (відео)

В цілому відгуки про сорт дуже сприятливі, і багато садівників охоче рекомендують полуницю Кімберлі для отримання раннього врожаю смачною товарної ягоди.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*