Полуниця Кардинал: опис сорту, відгуки садівників, терміни та правила посадки, підживлення, полив, захист від хвороб і шкідників, фото, відеоПолуниця «Кардинал» відноситься до популярних сортів Полуниця «Кардинал» відноситься до дуже незвичайним зовнішнім виглядом, легкопізнаваним і популярним у садівників сортам. Ця садова суниця виведена американськими професійними селекціонерами, і довгий час вона займає почесне місце на грядках городників не тільки в нашій країні, але і за кордоном.

Опис сорту

Полуниця сорту «Кардинал» являє собою досить великі-заввишки до 45 см, слабо облистнені кущі. Верхня частина листя темна і глянсова, а з нижньої сторони спостерігається голубоватоая забарвлення. Форма — човником. Полуничні кущі утворюють значну кількість досить довгих вусів з молодими розетками. Особливістю є відносно погана здатність усов вкорінюватися. Пагони полуничні розетки непридатні для подальшого вирощування, що потрібно обов’язково враховувати при культивуванні даного сорти садової суниці.

Полуниця «Кардинал» стійка до плямистості і гниліПолуниця «Кардинал» стійка до плямистості і гнилі

Ягоди цього сорту характеризуються високими показниками щільності, овально-конічної форми, вираженим ароматом. Поверхня темно-червона, з золотистими насінням і значним блиском. Полунична м’якоть щільна, волокниста, червоного кольору. Смакові показники та дегустаційна оцінка дуже високі. Смак кислувато-солодкий, з яскравим суничним ароматом. Всередині є неповністю заповнена м’якоттю серцевина. Середня вага ягоди при гарному догляді досягає 70-80 р.

Перше плодоношення спостерігається в першій декаді червня. Показники середньої врожайності з кожного куща досягають 1 кг. На фазі заключного плодоношення ягоди формуються більш великі. Рослини стійкі до плямистості і гнилі. Однак при недостатніх профілактичних заходах досить часто уражуються борошнистою росою. Зібраний урожай дуже добре зберігається і придатний для транспортування на великі відстані.

Як посадити суниці (відео)

Судячи з відгуків садівників, одним з недоліків цього сорту є слабка пристосованість молодих вусів до укорінення. Крім того, цей сорт, безумовно, морозостійкий і стійкий до багатьох захворювань, крім борошнистої роси. Тому необхідно звернути особливу увагу на густоту посадки і своєчасне проведення профілактичних захисних заходів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*