Полуниця Кама: опис, відгуки, фото сорту, відеоПолуниця Кама особливо полюбилася дачникам Полуниця Кама, опис сорту якої представлено нижче, особливо полюбилася дачникам. Вона дозріває рано, володіє солодким смаком і чудовим суничним ароматом.

Характеристики сорту

Сорт полуниці Кама примітний тим, що ягода росте компактними кущами. Форма ягід класична — конусоподібна і округло-ромбічна з вираженою шийкою, а колір яскраво-червоний, як на фото. Головна особливість полуниці Кама — розташування потужних квітконосів під листям, завдяки цьому плоди завжди прикриті і захищені від птахів.

Така суниця має невелику вагу — в середньому 20-40 р. Однак при першому зборі урожаю маса деяких плодів може досягати 60-70 р. З наступним дозріванням ягід їх розмір поступово зменшується. При цьому насіння у ягід завжди розташовуються неглибоко, що добре видно на фото.

Цвітіння полуниці Кама починається дуже раноЦвітіння полуниці Кама починається дуже рано

Цвітіння полуниці Кама починається дуже рано, період плодоношення може досягати 4-5 тижнів. При висаджуванні її в теплиці перший урожай можна буде вже збирати в середині квітня. Якщо ж ягода буде рости у відкритому грунті, то вона почне плодоносити вже до кінця травня.

цей сорт Цінується за підвищену врожайність: при правильному догляді можна збирати з кожного куща до 1 кг ягід. Дуже важливо в період плодоношення проводити підживлення рослин. 1 раз в тиждень в грунт вноситься розчин на основі перепрілого коров’яку. Він готується самостійно. У 10 л води розводять 500 мл коров’яку. Однак якщо буде помічено, що кущі в період плодоношення починають слабшати, то додатково буде потрібно внести добрива з калієм, а саме:

  • сульфати;
  • деревну золу;
  • селітру.

Полуниця: вибір сорту (відео)

Прекрасний смак, відмінні споживчі якості і невимогливість до умов — ось ключові переваги полуниці Кама, яка відмінно підійде як для комерційного, так і для аматорського вирощування.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*