Полуниця Флоренс: опис сорту, фото, схема і строки посадки, відео, фотоПолуниця «Флоренс» є пізньостиглі сортом англійської селекції Полуниця «Флоренс», або садова суниця «Florenсе», є високоврожайних і пізньостиглі сортом англійської селекції. Відносно новий сорт полуниці «Флоренс» було виведено на дослідній станції у Великобританії, в Іст-Моллингске, трохи менше двадцяти років тому. Отриманий в результаті схрещування батьківської пари, представленої дуже популярними сортами садової суниці «Віма-Тарда» і «Викода».

Характеристика сорту

Полуниця сорту «Флоренс» формує рослини потужні, але не розлогі, утворюють велику кількість вусів. Ягоди великі і красиві. Середня вага товарної ягоди цього сорту досягає 35 р. Ягоди мають правильної конічної форми та інтенсивної червоним забарвленням поверхні.

Сорт характеризується малою чутливістю до захворювань кореневої системи і дуже рідко уражується борошнистою росою. Сорт садової суниці «Florenсе» дуже рясно плодоносить без зниження показників врожайності не менше п’яти років, що дозволяє оновлювати ягідні посадки досить рідко.

Полуниця: сорти і різновиди (відео)

Відгуки садівників

Полуниця «Флоренс», судячи з численних відгуків садівників, повністю відповідає опису сорту, даним оригінатором. Сорт, дійсно, утворює достатню кількість вусів і дуже добре зимує у більшості регіонів нашої країни. Полуниця має дуже приємний полуничний аромат і чудовий смак, щільні м’якоть і шкірку. Зберігати ягоди можна тривалий час. Крім того, є досить хороша резистентність до гнилі сердечка і вертицильозного в’янення, що знижує витрати на оброблення та покращує екологічність одержуваного врожаю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*