Полуниця Боровицкая: опис сорту, фото, рекомендації по догляду, відео, відгукиПолуниця «Боровицкая» відноситься до сортів пізнього терміну дозрівання Полуниця «Боровицкая» отримана в результаті схрещування таких добре відомих сортів садової суниці, як «Надія» і «Редгонтлет». Сорт виведений провідними фахівцями Всеросійського селекційно-технологічного інституту садівництва та розсадництва. Полуниця «Боровицкая» відноситься до сортів пізнього терміну дозрівання, а опис сорту включено до Державного реєстру РФ по Волго-Вятскому і Далекосхідному регіонах.

Характеристика сорту

Полуниця, або садова суниця, «Боровицкая» утворює потужні, прямостоячі, добре облистнені кущі. Розеток на кожному ягідному кущику утворюється досить багато. Квітконоси довгі і міцні. Вони розташовуються вище рівня листя. Для сорту характерна наявність полураскидистых і багатоквіткових суцвіть. Продуктивність даного сорту дуже висока.

Показники зав’язування ягід дуже високі. Ягоди досить великі. При першому зборі середня маса товарної ягоди досягає 30-35 р. При наступних плодоношениях середня вага ягоди становить 15-17 р. Ягоди мають правильну, тупоконическую форму. Шийка на ягоді повністю відсутня. Щільна і ароматна м’якоть світло-червоного кольору покрита шкірочкою, забарвлення якої може варіюватися від яскраво-червоного до вираженого оранжево-червоного кольору. Ягоди універсального призначення. Оцінка смаку становить чотири бали.

Суниця: посадка і догляд (відео)

Відгуки садівників і дачників

Полуниця під назвою «Боровицкая» не особливо вразила багатьох городників. Незважаючи на заявлені оригінатором сорту характеристики, ця садова суниця від вітчизняних селекціонерів дозріває дуже пізно, тому в більш північних районах нашої країни тривалість плодоношення, за відгуками деяких садівників, недостатня. Однак, незважаючи на деякі мінуси, сорт вигідно відрізняється високою зимостійкістю і відновною здатністю, а також досить добре зарекомендував себе в середній смузі Росії і Підмосков’ї.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*