Полуниця Аромас: опис сорту, смакові якості і користь плодів, фото, відгуки, відеоПолуниця «Аромас» – сорт середнього терміну визрівання Полуниця «Аромас», або Aromas Strawberry, відноситься до сортів нейтрального дня і середнього терміну визрівання врожайності. Опис сорту передбачає хорошу стійкість до несприятливих зовнішніх факторів і дуже високі показники продуктивності ягідних насаджень.

Опис і сортова характеристика

Сортовий особливістю полуниці «Аромас» є формування великих ягід, середня маса яких, як правило, перевищує 25 р. Стигла м’якоть щільної консистенції, вираженого червоного кольору. Поверхня ягоди з характерним блиском. Форма товарної ягоди правильна, подовжена і конусоподібна. Смакові якості зрілої ягоди гармонійні, з приємним і легким суничним ароматом. Оцінка сорту дегустаторами і споживачами висока.

Полуниця сорту «Аромас» володіє відмінною стійкістю до найбільш небезпечних хвороб ягідних культурПолуниця сорту «Аромас» володіє відмінною стійкістю до найбільш небезпечних хвороб ягідних культур

Кущі потужні, але компактного будови. За заявами оригінатора і думку багатьох садівників, для сорту Aromas Strawberry характерна наявність широкого спектру стійкості.

Цей високопродуктивний сорт полуниці зарубіжної селекції отримав достатню затребуваність в присадибній садівництві, що обумовлено прекрасним співвідношенням смакових показників і чудового товарного вигляду. Крім того, дачників приваблює багата і тривала врожайність. Сорт Aromas Strawberry відноситься до категорії середньостиглих сортів.

Як посадити полуницю (відео)

Недостатня кількість вологи здатне негативно позначитися на якості врожаю. За спостереженнями досвідчених садівників, ягоди в цьому випадку стають менше і швидко втрачають особливі, високі смакові якості. Тому суничні кущі рекомендується поливати приблизно два-три рази в тиждень. У більшості регіонів нашої країни сорт придатний для вирощування без використання укриття на зимовий період.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*