Полуниці Хоней: опис сорту, переваги, недоліки, правила посадки, догляд, відгуки, відео, фотоПолуницю «Хоней» дуже затребувана Полуницю «Хоней», або «Honey», дуже затребувана і відноситься до сортів короткого світлового дня, тому плодові бруньки закладаються в останній декаді літа або на початку осені. Середньораннього терміну дозрівання, неремонтантний, сорт універсального призначення садової суниці «Honey» був виведений в Америці за допомогою схрещування відомих і популярних сортів «Вібрант» і «Холлідей». Сорт полуниці «Хоней» включено до Державного реєстру Російської Федерації і рекомендований для культивування на особистих присадибних господарствах на території Північно-Кавказького та Центрального регіонів.

Характеристика сорту

Опис садової суниці «Хоней» від оригінатора Північно-Кавказький зональний НДІ садівництва і виноградарства відомо багатьом досвідченим садівникам в нашій країні. Рослина формує потужні, прямостоячі і добре облистнені кущі. середнє утворення вусів. Листя відносно великі, з середніми показниками зморшкуватості і ребристість, добре опушені.

Цвітіння обоеполое, виражене великими білими квітами, які розташовуються на невисоких і потужних квітконосах. Суцвіття полураскидистого типу, багатоквіткові. Ягоди мають правильну конічну форму з наявністю добре вираженою шийки. Пверхность темно-червона.

Сорт «Хоней» характеризується зимостійкістю і заявлений як дуже стійкий до підвищених температурних показників та посухиСорт «Хоней» характеризується зимостійкістю і заявлений як дуже стійкий до підвищених температурних показників та посухи

М’якоть повністю дозрілої ягоди червоного кольору, з досить щільною консистенцією, соковита. Смакові якості дуже хороші. Смак кислувато-солодкий, виражений аромат відсутня. В результаті проведеного державного сортовипробування, зафіксовані середні показники врожайності вище 104-106 ц/га. Середня маса товарної ягоди першого врожаю не менше 20 м, а вага ягоди наступних зборів становить не менше 16 р.

Сорт характеризується зимостійкістю і заявлений як дуже стійкий до підвищених температурних показників та посухи. Рівень стійкості до захворювань і ураження основними рослинними паразитами не перевищує стандартних показників.

Полуницю «Хоней»: вирощування (відео)

Багатьма дачниками садова суниця «Honey» висаджується не тільки на гряди відкритого грунту, але і у підвісні кашпо, наповнені родючим, поживним ґрунтом, який володіє хорошою проникністю для повітря і води. Сорт не вимагає оновлення посадок на протязі тривалого часу. Оскільки «Хоней» відноситься до невибагливим сортам, володіє хорошою стійкістю до різних несприятливих факторів, він оптимально підходить для вирощування на присадибному господарстві початківцями та малодосвідченими садівниками.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*