Персик навесні: посадка й догляд, коли і чим бризкати, полив, підживлення, обрізка, фото, відеоДогляд за персиковими насадженнями не представляє складнощів Така плодова культура, як персик, давно прославилася своїми смачними і корисними плодами. Догляд за персиковими насадженнями не представляє труднощі навіть для початківців садівників. Посадити саджанці персика можна як навесні, так і в осінній період.

Правила весняної посадки

Посадка персика навесні здійснюється в багатьох регіонах нашої країни. Саме у весняний період погодні умови є оптимальними для цієї процедури і рослини здатні максимально швидко прижитися на новому місці. Щоб висадити саджанці цієї південної культури, необхідно дотримуватися основних рекомендацій:

  • ділянка під посадку повинен бути добре висвітлюємо сонячними променями і захищений від сильного поривчастого вітру;
  • садити рослини слід підготовлені ще з осені посадочні ями;
  • перед посадкою слід провести обрізку кінчиків кореневої системи, що покращить розвиток бічних коренів;
  • в центральну частину ями необхідно встановити дерев’яний кілочок, до якого згодом буде фіксуватися плодовий саджанець;
  • кореневу систему встановленого в посадкову яму саджанця потрібно акуратно розподілити, а потім ретельно присипати родючим грунтом.

Посадка персика навесні здійснюється в багатьох регіонах нашої країниПосадка персика навесні здійснюється в багатьох регіонах нашої країни

Відразу після посадки стовбурова частина рослини підв’язується до кілочка, а потім здійснюється рясний полив персикового дерева. В перші дні після посадки саджанці особливо гостро потребують зволоженні грунту, що дозволить прискорити процес вкорінення. Безпосередньо після посадки персиковий саджанець рекомендується обробити від основних хвороб і рослинних паразитів.

Доглядати за персиковими деревами не складно. Весняний догляд за плодовими насадженнями включає такі заходи, як обробка рослин, здійснення поливів та підживлень, а також грамотні і своєчасні обрізки.

Як посадити персик (відео)

Правильне проведення всіх необхідних весняних заходів дозволяє щорічно отримувати стабільні і високі врожаї.

1 Comment

  1. Доброго дня . Я виростив персик з кісточки цьго року третя пересадка але він виріс до трьох метрів без обрізки чи не зашкодить при такому рості пересадка.Звичайно я буду його обрізати дякую

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*