Пересадка заміокулькаса: як пересадити в домашніх умовах, горщик, складу грунту, строки, технологія, глибина, догляд за пересадженим рослиною, можливі проблеми, фото, відеоПересадка заміокулькаса в домашніх умовах – захід відповідальне Пересадка заміокулькаса в домашніх умовах – захід відповідальне і вимагає певних навичок. Незважаючи на те, що покрокове керівництво по самостійному пересадження кімнатній декоративної культури дозволяє у загальних рисах ознайомитися з цією процедурою, щоб правильно і своєчасно пересаджувати домашні квіти дуже важливо враховувати ботанічні особливості рослини.

Особливості пересадки в домашніх умовах

Кімнатний квітка має досить повільним темпом росту і розвитку, завдяки чому немає необхідності здійснювати часті пересаджування. Молоді рослини повинні пересідати щорічно, а дорослі екземпляри потрібно пересаджувати в міру необхідності, але, як правило, не частіше одного разу на три роки. Сигналом для того, щоб пересадити культуру, може послужити заповнення кореневою системою всього простору вазона або квіткового горщика.

Замиокулькасами досить важко переносяться пошкодження кореневої системи в процесі пересадки, тому найчастіше використовується спосіб перевалювання коренів без руйнування земляного кома і з заповненням свіжим поживним субстратом вільного простору в посадковому контейнері. Для успішного вирощування декоративного культури в умовах кімнатного квітникарства важливе значення при пересадці має грамотний вибір посадкового ґрунтово-грунту та квіткового горщика.

Молоді рослини повинні пересідати щорічно, а дорослі екземпляри потрібно пересаджувати в міру необхідностіМолоді рослини повинні пересідати щорічно, а дорослі екземпляри потрібно пересаджувати в міру необхідності

Пересаджування заміокулькаса після покупки

Після придбання будь-які кімнатні рослини потребують пересадки. Сукулентні рослини замиокулькасы не є винятком і також потребують заміни квіткового горщика і поживного грунту. Як правило, транспортуються з інших країн і континентів квіткові контейнери з декоративною культурою, надходять у пункти реалізації заповненими спеціальними транспортувальними субстратами, які абсолютно непридатні для постійного вирощування кімнатної рослини.

Процес пересадки в інший або колишній квітковий горщик не надто складний, але вимагає певної уваги. Грунтовий субстрат, який використовується для транспортування, в процесі пересадки необхідно дуже обережно видалити і замінити новим. Несвоєчасно пересаджена куплена декоративна культура може загинути, тому пересадка повинна бути проведена тільки після того, як тропічна рослина освоїться і акліматизується в нових умовах вирощування. Як правило, період акліматизації заміокулькаса після покупки займає не більше двох-трьох тижнів.

Як пересадити доларове дерево після покупки (відео)

Після того як рослина акліматизується до нових умов вирощування, дуже хороший результат дає розташування квіткового горщика з культурою, в теплу пору року на свіжому повітрі. Тільки суворе дотримання наведених вище рекомендацій і порад, що дозволяє максимально успішно і без виражених негативних наслідків пересаджувати замиокулькасы, забезпечивши декоративної культури повноцінний ріст і розвиток у подальшому.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*