Особливості оформлення дачної кухніяблука на столі

Оформлення кухні на дачі – завдання непросте, так як в основному тут не витрачаються великі гроші на закупівлю дорогого матеріалу, і доводиться вигадувати з того, що є при цьому, намагаючись заощадити простір. Зате, на дачній кухні можна не боятися експериментувати і втілювати ідеї, якщо не вийшло зробити це в міській квартирі.

Основний час крім саду та городу на дачі проводиться саме на кухні, тому вам не можна помилятися з плануванням. Бо від того наскільки детально її ви продумаєте, буде залежати практичність пересування і час який ви витратите на підготовку.

Найчастіше більшість власників заміських будинків відкладають облаштування кухні в довгий ящик, так як вважають, що на це піде багато грошей, але якщо грамотно організувати роботу і закупівлю необхідного матеріалу, то зовсім можна і не нашкодити бюджету.

Освіжаємо старі меблі

Припустимо, у вас крісла або стільці в чохлах, освіжити її можна таким чином: зняти стару тканину і замінити її красивою драпіруванням. Так, ви не тільки освіжіть меблі, але і зробите її більш практичною. Як правило, виграшним стилем для оформлення дачної кухні є лісові мотиви. Для цього всю необхідну начиння потрібно поставити на вільні горизонтальні поверхні приміщення. Основним предметами тут є:

  • посуд;
  • квіти;
  • фотографії літнього лісу;
  • вази;
  • посудину, заповнений водою зі свічками.

Це додасть затишок не тільки кухні, а й атмосферу тепла всьому будинку. Візьміть до уваги дерев’яні, бамбукові, кам’яні елементи, які легко можна зробити своїми руками. З елементами морської тематики краще не експериментувати, залиште їх для оформлення ванної кімнати, перголи або спальні.

Є кілька варіантів інтер’єрів, які підходять саме для сільської атмосфери.

французький Прованс

кухня на дачіТут домінують натуральні матеріали, дерево, бавовна і світлі пастельні тони. Підійде бежевий, коричневий, світло-синій, кремовий тон плитки.

Класика в сільському інтер’єрі

Плитка вибирається білого або бежевого кольору. Основним елементом тут є імітовані вантажні полички і шафки, позолочені освітлювальні прилади.

Кантрі – свобода вибору

Це, то, що ми уявляємо собі, коли мова заходить про дачу, дерев’яна потерта меблі, фіранки. Старовинне оформлення найбільше надає затишку і тепла дачного будиночка. Добре виглядатимуть старі речі і бабусин комод з шафою, все це додасть оригінальності інтер’єру.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*