Обробка теплиці з полікарбонату навесні: чим і як знезаразити, мити, як обігріти, інші роботи в парнику, фото, відеоПідготовка теплиці до нового сезону навесні є дуже важливим заходом Підготовка теплиці до нового сезону навесні є дуже важливим заходом догляду, яке передбачає дезінфекцію та інші дії, спрямовані на підготовку та обробку парника або теплиці. Особливої уваги потребує полікарбонатна теплична конструкція, яку слід вимити, утеплити і продезінфікувати максимально якісно перед посадкою або посівом навесні.

Чим і як знезаражувати теплицю

Багатьох початківців городників хвилюють питання: чи потрібно обробляти стіни і покриття з полікарбонату і мити каркас теплиці або досить обробити і знезаразити тільки тепличний грунт? Безумовно, коли готуємо теплицю до нового сезону, дуже важливо ретельно промити і продезінфікувати кожен куточок конструкції.

Коли готуємо теплицю до нового сезону, дуже важливо ретельно промити і продезінфікувати кожен куточок конструкціїКоли готуємо теплицю до нового сезону, дуже важливо ретельно промити і продезінфікувати кожен куточок конструкції

З цією метою можна використовувати як сучасні та дорогі хімічні препарати, так і цілком доступні, але не менш ефективні засоби.

Назва засобу або Спосіб застосування препарату і норма витрати Сірчана шашка Попередньо слід щільно закрити всі кватирки і двері і закрити всі щілини. Шашки слід рівномірно розставити по всій тепличної площі і провести обробку згідно інструкції, що додається Мідний купорос Каркас теплиці слід максимально ретельно обробити розчином мідного купоросу, розведеного водою у співвідношенні 1:10 Залізний купорос Розвести 1 ст. ложку порошку на 10 л води, обробити каркас тепличної конструкції, а потім здійснити ретельне провітрювання теплиці Формалін Формалиновый розчин надає згубну дію на личинки рослинних паразитів, спори цвілі та грибкову інфекцію. Розводити формалін слід згідно інструкції, що додається, в залежності від концентрації вихідного розчину Хлорне вапно Приблизно 0,35−0,4 кг белільной вапна розвести в 10 л води, злити розчин в пульверизатор і обробити їм покриття. Осад використовується для дезінфекції каркаса

Весняна обробка теплиці перед здійсненням посадки обов’язково включає в себе проведення механічного чищення і дезінфекції стелажів, а також інвентарю і використовуваної тари.

Як підготувати теплицю до сівби навесні (відео)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*