Облаштовуємо кухню у дворіОблаштовуємо кухню у дворі

Кухня у дворі? А чому б і ні! Адже всі ми любимо посиденьки з друзями на свіжому повітрі і «шашличок під коньячок». Але для повного задоволення одного мангала замало. Кожен раз бігати в будинок то за продуктами, то за посудом – тільки умотал. Добре, коли все під рукою і піч, і кран, і стіл, майже як в будинку, або навіть краще.

кухня на дачі

Найкраще місце для облаштування повноцінної літньої кухні – це крита тераса. Тут можна розмістити все необхідне, навіть холодильник. Навіс не тільки захищає нас і нашу кухню від негоди, але і дає можливість встановити світильники на стелю-споти для освітлення робочої зони. У такій кухні-їдальні можна готувати не тільки вдень, але і ввечері.

обід на дачі

Готуємо на літній кухні

Облаштувати на дачі повноцінну літню кухню не так складно, як може здатися на перший погляд. Головне, щоб вона розташовувалася якомога ближче до дому. Тоді до неї легше підвести воду, газ і електрику. Найчастіше під літню кухню облаштовують криту веранду, терасу, альтанку або споруджують спеціальний літній будиночок. Якщо ви все літо проводите на дачі, має сенс оснастити літню кухню піччю (або плитою), стільницею, мийкою і шафками для посуду. Вийде повноцінна кухня-їдальня на свіжому повітрі, де можна і обід готувати, і зимові заготовки робити, і гостей приймати. До речі, сьогодні можна вибрати різні варіанти стаціонарних садових кухні, що складається з плити, барбекю, гриля, кухонного миття і посудомийної машини. Такі літні кухні відрізняються компактністю, зручністю і багатофункціональністю.

обід під сонцем

Простора літня кухня – мрія кожного дачника. Стаціонарна дров’яна піч-барбекю, газовий гриль, велика кам’яна стільниця, і навіть вбудовані холодильник і посудомийна машина. Словом, повний комфорт!

кухня під навісом

Якщо немає можливості розмістити кухню під стаціонарним навісом, можна спорудити ось таку компактну і ергономічну кутову кухню з газовим грилем. А від сонця і дощу стільницю захистять складні парасольки.

Снімок23

Таку стаціонарну кухню можна спорудити навіть на невеликій ділянці. Місця вона займає небагато, зате скільки всього вміщує і гриль, і мийку, і вбудовані шафки. Дверцята шаф виконані з нержавіючої сталі, а стільниця – з каменю. Так що кухні не страшні ні дощ, ні мороз, ні сонце.

Вибираємо піч для кухні

Серце будь-літньої кухні – це, звичайно, піч. Вона може бути дерев’яною, газової і навіть електричної.

Газовий гриль-барбекю

Газовий гриль-барбекю

піч на вугіллі і на дровах

піч працює як на вугіллі, так і на дровах

Снімок29Останнім часом великою популярністю у дачників користуються печі-барбекю. Умовно їх можна розділити на 2 групи – пересувні і стаціонарні. Пересувні барбекю це збірні конструкції, які можна легко переміщати з місця на місце, встановлювати на ділянці в міру потреби, а після використання розбирати. Барбекю стаціонарні -основательние споруди з цегли або каменю, що встановлюються на фундаменті. Такі печі стають невід’ємною частиною ландшафтного дизайну. І перш ніж вибрати модель барбекю, подумайте, наскільки органічно вона буде виглядати на вашій ділянці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*