Кращий букмекер для ставок на спорт«Parimatch» – букмекерська компанія, яка почала свою роботу в 2000 році, але у неї були деякі проблеми, які перешкоджали відразу знайти високу популярність в букмекерському середовищі. Користувачі скаржилися на сайт, говорили про його незручність, слабкому, без смаку дизайні. Слова користувачів були почуті, і в 2011 році було надано оновлений ресурс, який, як кажуть експерти галузі і багато користувачів, буде не соромно поставити в ряд із зарубіжними аналогами. Це було тим успіхом, який дозволив «Parimatch» стати одним з кращих сайтів на території країн СНД.

Основні особливості

Головною відмінною рисою цієї букмекерської компанії став абсолютно новий розділ сайту, який не має аналогів ні в одній іншій вітчизняної компанії. Цей розділ називається «Віртуальний футбол», всередині якого запущена окрема система оцінювання і тестування. Здебільшого це просто логічна гра, на яку користувач може зробити ставку.

Крім цього нововведення на сайті має місце синтез відомих по всьому світу футбольних менеджерів і симуляторів спортивних змагань, що урізноманітнює перебування на сайті компанії і надає «Parimatch» особливий колорит. Однак для користувачів до цих пір залишається питанням, за якими алгоритмами працює двигун ігр та як симулює їх результати. Букмекери відзначають просто «пріоритет логістики та статистики», що прирівнює ці ігри до рулеток.

Має сайт також і активну підтримку користувача, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Гравцям дається доступ до Live – Чату, в якому можна поспілкуватися безпосередньо зі службою підтримки та обговорити всі питання, не покидаючи сайту або ж адреси електронної пошти, які поділені на категорії питань.

Депозит і виведення грошових коштів

«Parimatch» надає широкий вибір введення і виведення грошових коштів. Користувачеві доступні всі відомі види електронних платежів, включаючи банківські карти, електронні гаманці, мобільні платежі і багато іншого. Обов’язково прочитайте статтю Париматч верификация для з’ясування можливостей вводу/виводу коштів.

Для тих, хто не любить електронні платежі, існує можливість відвідати пункт прийому ставок, з чим не повинно виникнути проблем з-за широкого поширення стаціонарних точок «Parimatch».

Для новачків стане чудовою новиною те, що вони зможуть легко спробувати себе в сфері ставок на спортивні змагання, оскільки мінімальна сума становить всього 5 центів. Максимальна ж сума залежить від виду спортивних змагань та обраної ліги. Виведення коштів здійснюється тільки тим способом, яким була зроблена ставка.

Лінія і різновиди ставок

Слід зауважити, що букмекерська компанія «Parimatch» в першу чергу орієнтується на країни СНД. У зв’язку з цим кожен може отримати цікаві пропозиції по чемпіонатах найпопулярніших видів спорту (футбол, хокей і багато інших), що проводяться виключно на внутрішній арені країн колишнього СРСР.

Лінія букмекерської компанії «Parimatch» надає можливість для користувачів здійснювати ставки на спорт в трьох режимах:

  • Звичайна лінія. Вона пропонує стандартний для всіх букмекерських компаній коефіцієнт;
  • Експрес-лінія. У ній коефіцієнт трохи вище, ніж у звичайній, однак, якщо придивитися уважніше, то можна помітити, що це лише маркетинговий хід компанії;
  • Лінія з додатковими наслідками. У цьому випадку надається можливість зробити ставки на додаткові умови матчу (Наприклад, в якому таймі той чи інший гравець заб’є гол у ворота супротивника тощо).

На сайті був значно перероблений розділ Live – ставок, що зробило його більш зручним і простим у використанні.

Крім ставок, букмекерська компанія «Parimatch» може похизуватися непоганою бонусною програмою. Наприклад, новий користувач, зареєструвавшись на сайті, отримує вітальний бонус, який становить 100% від суми першого депозиту, тобто збільшує внесену суму вдвічі. Максимальна сума, яку новий користувач може отримати в такому випадку, становить 25 доларів, 2500 рублів або ж 500 гривень.

підсумок

Один з кращих, на думку користувачів, букмекер, що володіє широким спектром достоїнств, що перекривають незначний недолік у вигляді малих коефіцієнтів. Відмінно підійде для гравців зі стажем і без нього.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*