ялівець Китайський Стрікта (Stricta): опис, фото, посадка, догляд, підготовка до зими, використання в ландшафтному дизайні, відео, відгукиялівець Китайський «Стрікта» стане прикрасою будь-якого саду ялівець Китайський «Стрікта», або «Stricta», від латинського juniperus chinensis stricta — вид рослин, що належать до роду Ялівець з сімейства Кипарисові. «Стрікта» був виведений голландськими селекціонерами ще у 1945 році, після чого отримав широке поширення не тільки на батьківщині, але і в багатьох країнах, включаючи Росію.

Ботанічна характеристика

ялівець Китайський даного сорту являє собою чагарник висотою до 2-3 м. Крона до 1,5 м в діаметрі. Рослина росте відносно повільно, а річний приріст становить 20 див. Середній термін життя рослини при належному догляді не перевищує 100 років.

Крона Пагони Хвоя Шишки Конусовидної форми, Щільні, вертикально зростаючі Блакитно-зелена, голчаста, колюча, взимку сіро-блакитного кольору Невеликі, округлі, фіолетово-коричневі, численні

Опис ялівцю цього виду припускає широке поширення в озелененні.

Правила посадки

ялівець Китайський «Стрікта» слід розміщувати на досить сонячних і теплих ділянках, але можна висаджувати рослини в умовах незначного затінення. Стандартне відстань між рослинами при посадці залежить від їх розмірів, тому може змінюватись у межах 0,5-2 м.

ялівець Китайський «Стрікта» слід розміщувати на досить сонячних і теплих ділянкахялівець Китайський «Стрікта» слід розміщувати на досить сонячних і теплих ділянках

Попередня підготовка посадкової ями є гарантією отримання довговічного і красивої рослини. Розміри посадкової ями повинні приблизно в два або три рази перевищувати обсяг земляного кома. Середня глибина посадкової ями не може бути менше 60-70 див. В процесі висаджування слід контролювати занурення рослини, коренева шийка ялівцю не повинна бути заглиблена.

Для вирощування цієї культури слід використовувати ґрунти із слабокислою або нейтральною реакцією. Якісний посадковий грунт повинен бути представлений торфом, піском і дернової землею в пропорції 2:1:1. Безпосередньо після висаджування рослини потрібно рясно полити. Такий режим поливу потрібно дотримуватися протягом десяти днів після посадки.

Ялівець «Стрікта»: опис сорту (відео)

Зазначено, що для повноцінного росту і нормального розвитку можжевельникам необхідно забезпечити тільки сонячне і добре провітрюване місце, а також легкий, торф’янистий, достатньо зволожений грунт.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*