Ялівець Блю Ерроу (blue arrow): посадка й догляд, опис, фото, в ландшафтному дизайніЯлівець Блю Ерроу отримав свою назву завдяки унікальному виду Ялівець Блю Ерроу отримав свою назву завдяки унікальному виду. За рахунок вузької і колоновидної крони ялівець нагадує спрямовану в небо стрілу. У цьому можете переконатися самі, фотографія представлена нижче.

Опис чагарнику

Blue Arrow у перекладі з англійської мови означає “блакитна стріла”. Хвоя чагарнику яскраво-блакитного кольору. На дотик вона м’яка. Доросла рослина досягає у висоту близько 5 м. Плодоносить кущ синіми шишкоягодами. До переваг ялівцю Блю Ерроу відносяться його нижні гілки, які ростуть від основи стовбура і зберігаються на довгий час. Така особливість надає масу можливостей в універсальному використанні сорту.

Ялівець Блю відноситься до скельного типу. Цей сорт досить часто використовують у ландшафтному дизайні, а також у різних рослинних композиціях для оформлення терас і під’їздів.

Ялівець Блю досить часто використовують у ландшафтному дизайніЯлівець Блю досить часто використовують у ландшафтному дизайні

До плюсів ялівцю Blue Arrow можна віднести:

  • морозостійкість;
  • невибагливість до грунту;
  • стійкість до несприятливих погодних умов.

Чагарник може рости в півтіні і на ділянці під прямими променями сонця. Ялівець не любить теплих вітрів, тому виберіть місце для посадки без протягів. Завдяки фітонцидам, які виділяє хвоя, ялівець не допускає розвитку хвороб. Якщо хочете, щоб ялівець показав себе у всій красі, то не допускайте застою води, обов’язково зробіть дренаж грунту. Ідеальним місцем для посадки вважається невелика височина.

Блю Ерроу: особливості вирощування (відео)

Садити живці потрібно відразу. Щоб молоде рослина прижилася, грунт повинна бути пухкої. Грунт повинен складатися з торфу і піску. Найкраще садити живці в ящики. Глибина посадки близько 3 див. Живці в грунт потрібно висаджувати під невеликим кутом. Потім дерев’яні ящики прибирають в теплицю, де повинні бути дотримані кліматичні умови. Особливого догляду молоді рослини не вимагають. Досить регулярно поливати і обприскувати. Перші коріння з’являться вже через 50-90 днів після посадки.

Насінням ялівець розмножують рідко, так як молоде рослина з’явиться не раніше ніж через 7-8 років.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*