Яблуня Лобо: опис, селекція, посадка й догляд, врожайність, відгуки, фотоВ нашій країні яблуня «Лобо» з’явилася відносно недавно Яблуні зимових сортів дуже популярні у садівників на території більшості регіонів нашої країни. Ці плодові дерева культивуються як в промислових, так і в приватних цілях.

 • Посадка і догляд
 • Відгуки дачників
 • Як обрізати яблуню (відео)
 • Відгуки та коментарі
 • Історія селекції сорти

  Яблуня «Лобо» відноситься до категорії сортів, отриманих в результаті використання насіннєвого матеріалу сорту Макінтош» («McIntosh»). Виведення сорту вироблено на території дослідної станції в Канаді з використанням вільного запилення.

  В нашій країні яблуня «Лобо» з’явилася відносно недавно. Випробування на державному рівні стартували трохи більше сорока років тому, в результаті чого різновид включили до Держреєстру сортів, районованих для культивування в Центрально-Чорноземному регіоні.

  Сорт «Лобо» з успіхом вирощується на території РосіїСорт «Лобо» з успіхом вирощується на території Росії

  Особливості сорту

  Яблуня «Лобо» улюблена багатьма садівниками та розсадниками плодових культур. Сорт з успіхом вирощується на території Воронезької, Липецької, Тамбовської та Орловської, а також Бєлгородської областей. Плодова рослина відноситься до категорії перспективних для районів Нижнього Поволжя. Крім того, яблуні даного сорту нерідко можна зустріти в садах республіки Білорусь, на Україні і в Прибалтійських республіках.

  Садівникам важливо пам’ятати про деякі недоліки, якими володіє яблуня «Лобо». Головними мінусами цього сорту прийнято вважати недостатньо тривалий термін зберігання плодів, а також середню стійкість дерева до морозів або спеки. Крім того, рослини легко піддаються ураження борошнистою росою та паршею.

  Яблуня: вибір сорту (відео)

  Завдяки високим смаковим якостям, а також практичним властивостям плоди цього сорту придатні для вживання в свіжому вигляді, для консервації і переробки на сік чи вітамінізований дуже смачний джем.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *