Груша Пакхам: опис сорту, корисні властивості і калорійність, фото, відео, відгуки«Пакхам» відноситься до категорії найбільш ароматних сортів груш Груша «Пакхам» стала відома вітчизняних споживачів фруктів відносно недавно. Сорт «Packham» є різновидом сорту «Бартлетт», або «Bartlett». Цей відомий в більшості країн сорт був виведений ще в 1890 році австралійцем Чарльзом Генрі Пэкхамом і в даний час відноситься до категорії найбільш ароматних сортів груш.

Груші: основна інформація

  • Сорту: Дюймовочка, Пакхам, Лада, Конференція, Фаворитка, Райдужна, Парижанка, Тетяна, Свердловчанка, Улюблениця Яковлєва, Сварог, Тихий Дон, Рогнеда, Груші Уралу, Серпнева роса, Казкова, Сварник, Забава, Просто Марія, Бере Боск, Пам’ять Жегалова, Феєрія, Маршал Жуков, Російська красуня, Пам’ять Анзина, Дитяча, Гвідон, Московська, Лель, Королла, Пермячка, Красуля, Перун, Киффер, Кюре, Абат Феттель, Отрадненська, Дельбарью, Лимонка, Москвичка, Кафедральна, Ліра, Духмяная, Вікторія, Олена, Видна, Лісова красуня, Декабринка, Киргизька зимова, Ніжність, Золотоворітська, Мармурова, Ошатна Єфімова, Велеса, Десертна россошанская, Талгарская красуня, Красуня Черненко, Кокинская, Багата, Самарська красуня, Вікова, Прибалтійська масляниста, Кармен, Алегро
  • Типові проблеми: Усихання, Розтріскування, Осипання плодів, Плодова гниль, Листовійка, Парша
  • Особливості догляду: Підживлення, Обрізка, Посадка, Догляд
  • Рід рослини: Груша
  • Тип: Розоцвіті
  • Клас: Дводольні
  • Кількість видів: понад 190
  • Всі питання про груші
  • Всі статті про груші
  • Поставити запитання безкоштовно

Опис і сортові характеристики

Груша під назвою «Пакхам» формує досить великі, об’ємні, з нерівно вираженою шорсткою поверхнею, плоди зеленого кольору. М’якоть стиглого плода надзвичайно ароматна, солодка, соковита і ніжна. У фазі споживчої стиглості плід на розрізі має світло-кремове забарвлення і гладку структуру. Смакові якості відмінні. Смак дуже ніжний, кислувато-солодкий.

Груша «Пакхам» формує досить великі плоди зеленого кольоруГруша «Пакхам» формує досить великі плоди зеленого кольору

За формою плоди «Пакхам» крупніше і дещо ширше плодів сорту «Бартлетт», а також визрівають раніше. Це основний сорт, що вирощується на експорт. В даний час близько 33 % від обсягу експортованої груші з Чилі припадає саме на сорт «Пакхам», який характеризується дуже високими показниками продуктивності. Груша цього сорту експортується в нашу країну не тільки з Чилі, але і з Аргентини та ПАР.

Як посадити грушу (відео)

Смак груші приємно дивує: м’якоть дуже приємна, в міру тверда, чимось схожа на зелене яблуко, але зерниста, дуже соковита і освіжаюча. Груша «Пакхам» дуже схожа на грушу сорту «Вільямс» кольором шкірки і смаком. Як правило, сезон використання триває з січня по вересень. «Пакхам» є ідеальним десертом після будь-якого ситної вечері і чудово поєднується з основними стравами на основі сиру і сирів плоди.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*